Jesienna sesja rodzinna

Czyż oni nie są cudowni? Na tej sesji mieliśmy potężną dawkę radości uśmiechu i cudnej rodzinnej miłości. Z Anią i Łukaszem spotkaliśmy się już wiele razy – bardzo lubimy gdy do nas wracacie i możemy spotykać się w kolejnych pięknych momentach Waszego życia.

JESIENNE SESJE DZIECIĘCE

Uwielbiamy jesień – ciepłą, kolorową, pełną szeleszczących liści. Parkowo – leśne spacery i zadowolone minki dzieci kiedy na sesji rodzinnej dużo się dzieje 🙂 Bo zawsze fajnie spędzić rodzinny czas na pikniku, samolocikach i małych łaskotkach 🙂 nasi mali Modele to uwielbiają 🙂 Lifestylowe sesje mają taki plus, że zamiast skupiać się na pozowaniu koncentrujemy się na tym, co chcielibyście zapamiętać najbardziej – czyli emocje, Wasze rodzinne szczęście.

Zapraszamy do oglądania!

 

LIFESTYLOWA SESJA RODZINNA PSZCZYNA

Zobacz naszą galerię fotografii rodzinnych: www.magiaobrazu.com

Skontaktuj się z nami:

* poprzez formularz kontaktowy

* pod numerem telefonu: 608.712.019

* pisząc na maila: jacekanna@gmail.com

Dołącz do nas na facebooku: www.facebook.com/magiaobrazu i na Instagramie https://www.instagram.com/magiaobrazu/

Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie jest publikowany, czy udostępniany Pola obowiązkowe są zaznaczone *

plener slubny o wschodzie slonca, plener slubny, sesja slubna , plener slubnyi slask, sesja slubna slask, fotografia slubna slask, zdjecia slubne slask, fotografia slubna katowice, zdjecia slubne katowice, romantyczna sesja slubna slask, fotografia slubna czestochowa, zdjecia slubne zawiercie, zdjecia slubne bielsko, fotograf slubny katowice, zdjecia slubne katowice, fotografia slubna bielsko, oryginalny plener slubny, oryginalna sesja slubna, sesja slubna z autem, www.magiaobrazu.com, Anna i Jacek Bieniek,Skontaktuj się z nami
przez formularz
lub
kontakt@magiaobrazu.com
608712019