fbpx

Dlaczego warto wybrać nas jako swoich fotografów ślubnych?

Ania i Tomek

Pomysłowość, a co za tym idzie umiejętność uchwycenia chwili i stworzenia ze zwykłych slajdów nietuzinkowych fotografii ślubnych, wszystko to sprawia że w końcowym efekcie dostajemy do rąk pamiątkę przywołującą tak wyjątkowe dla nas chwile które, dzięki Ani i Jackowi zostały osadzone w niesamowitym i wyjątkowym klimacie. Pełen profesjonalizm. Anię i Jacka możemy polecić każdemu!

Dziękujemy

fotograf magiaobrazu opinie slask 4 150x150 Opinie Klientów
Ania i Tomek

Dominika i Paweł

Z ogromną przyjemnością stwierdzamy „Ania bohaterem fotografii” Chwile uwiecznione przez nią podczas ślubu oraz przyjęcia weselnego doskonale odzwierciedlają emocje, które wówczas nam towarzyszyły. Zrobione zdjęcia wzbudzają zachwyt u każdego kto je ogląda. Bardzo dziękujemy za serce włożone w nasze ślubne “obrazki” oraz gorąco pozdrawiamy.

magiaobrazu opinie fotograf 150x150 Opinie Klientów
Dominika i Paweł

Ania i Michał

Właściwie nie widzimy potrzeby chwalenia Ani i Jacka – zdjęcia bronią się najlepiej same. Ale musimy napisać kilka słów, bo sami dobrze wiemy co dla Młodych Par jest w takim dniu ważne. Ci fotografowie nie są pierwszymi gośćmi na weselu, ale są wszędzie gdzie potrzeba! Kilka osób pytało nas jak to możliwe i kiedy ktoś im robił zdjęcia? Są młodymi ludźmi którzy znają się na swoim fachu, pełni uśmiechu i pomysłów, a przede wszystkim, dzięki temu że sami doświadczyli emocji związanych z TYM dniem, najlepiej wiedzą jak ograniczyć kłopoty 🙂

Serdecznie polecamy!

fotograf magiaobrazu opinie slask 3 150x150 Opinie Klientów
Ania i Michał

Agnieszka i Karol

Chcieliśmy Wam bardzo podziękować za wspaniałe zdjęcia które dla nas zrobiliście.

Za profesjonalne podejście, wyrozumiałość i uchwycenie ważnych dla nas chwil w ten “magiczny” sposób. Dzięki Wam mamy pamiątkę na całe życie, którą chwalimy się wszystkim po kolei bo Wasze zdjęcia są na prawdę cudowne. Polecamy każdemu!

zdjecia slubne magiaobraz opinie 1 150x150 Opinie Klientów
Agnieszka i Karol

Ania i Bartek

Anię poznałam na forum dla dziewczyn. Kiedy okazało się że jest fotografem i mieszka w Krakowie postanowiłam skorzystać i poprosić o kilka zdjęć do rodzinnego albumu. Zdjęcia wyszły świetne więc nie miałam wątpliwości kto będzie robił mi zdjęcia ślubne. Ania i Jacek to świetni fotografowie kochający to co robią. Każde zdjęcie jest pełne emocji i uczuć. To wspaniałe małżeństwo które potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji. Z mnóstwem pomysłów. Zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy. Gorąco polecamy! Ślub z nimi to czysta przyjemność i cudowna pamiątka na całe życie. Uchwycą to co innym się nie udaje. Dziękujemy !!!

fotograf magiaobrazu opinie 150x150 Opinie Klientów
Ania i Bartek

Sylwia i Tomek

Gorąco zachęcamy do obejrzenia niniejszej galerii tych wszystkich, którzy stoją przed decyzją wyboru fotografa na swoje wesele.
My czujemy się w pełni usatysfakcjonowani  efektem pracy Ani i Jacka, dlatego z czystym sumieniem polecamy ich usługi. Nasze zdjęcia ślubne okazały się być przepiękną pamiątką.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy ich autorom, a Wam wszystkim szczerze ich polecamy.

opinie magiaobrazu2 150x150 Opinie Klientów
Sylwia i Tomek

Magda i Marcin

Ślub to dla wielu z nas najważniejszy dzień w życiu. Chwile tak szybko umykają, że niekiedy trudne je złapać. Aniu, Jacku- wam się udało! Uchwyciliście każdy ważny moment podczas przygotowań, ceremonii i wesela. Nie zabrakło Wam czujności nawet podczas bardzo wietrznej sesji plenerowej 😉

„Cicha obecność” Ani i Jacka zaowocowała przepięknymi ujęciami, które będą nam towarzyszyć przez lata.

Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej pracy.

zdjecia slubne magiaobraz opinie 5 150x150 Opinie Klientów
Magda i Marcin

Aga & Nani

Na początku obawialiśmy się niewielu zdjęć zimowych w Waszym portfolio… Okazało się jednak, że plener był najprzyjemniejszy! Choć wiało chłodem 🙂 Tak naprawdę cała współpraca od samego początku do samego końca była naszą ulubioną częścią „wspólnej przygody”. Pełen profesjonalizm, świetna energia, czuć Waszą pasję do tego co robicie, tak więc oby tak dalej i więcej 🙂 Jesteśmy Wami zachwyceni. Na pewno będziemy Was polecać, jeżeli ktoś będzie robił wesele!

Jedna rada dla przyszłych Par Młodych – gdy Panna Młoda wymyśli zdjęcie idealne, które chciałaby mieć ze ślubu i na tym zdjęciu być razem z mężem, to musi pamiętać, aby o tym powiedzieć nie tylko fotografom, ale i mężowi 😀

najlepsze zdjecia slubne slask 2019 016 150x150 Opinie Klientów
Aga & Nani

Angelika i Jan

Wybór fotografa na ten najpiękniejszy i ważny dzień w życiu jest bardzo trudny. Każda przyszła młoda para ma wiele wątpliwości czy będzie trafiony, w końcu takich chwil nie da się powtórzyć. On naszego ślubu minął rok. Już po pierwszym kontakcie z Anią i Jackiem wszystkie nasze wątpliwości zostały rozwiane. Z każdym następnym spotkaniem tylko się w tym wyborze utwierdzaliśmy. Świetne przygotowanie, profesjonalizm oraz pasja jest widoczna na każdym kroku wspólnej pracy. W tym ważnym dniu to oni dokładnie wiedzieli jakie momenty warto uchwycić. My nie mieliśmy do tego głowy 😉 Współpraca w dniu ślubu ale i w plenerze była świetną zabawą, a jej efekty dla nas i naszych bliskich oszałamiające. W żadnym momencie nie narzucali się ze swoją wizją, wszystko było naturalne. Gdy dziś oglądamy po raz tysięczny zdjęcia z tego pięknego okresu, nadal się wzruszamy patrząc na emocje naszych bliskich uchwycone w kadrze aparatu. Gdybyśmy mieli cofnąć czas wybór fotografa byłby oczywisty, TYLKO I WYŁĄCZNIE ANIA I JACEK!

Dziękujemy Wam za najpiękniejszą pamiątkę z naszego ślubu.

Angelika Jan magiaobrazu 150x150 Opinie Klientów
Angelika i Jan

Monika i Piotr

Od początku przedślubnych przygotowań wiedzieliśmy, że chcemy wybrać fotografa z wyjątkowym spojrzeniem na świat, stało się tak, że wybraliśmy Anię i Jacka, którzy bardzo dyskretnie uwiecznili wzruszające momenty. Po obejrzeniu całego reportażu ślubnego, możemy powiedzieć, że chociaż raz w życiu czuliśmy się, jak prawdziwe gwiazdy 🙂

Profesjonalizm, świeżość spojrzenia, miliony pomysłów to właśnie jest Magia Obrazu.

Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę!

zdjecia slubne magiaobraz opinie 7 150x150 Opinie Klientów
Monika i Piotr

Ania i Olek

Jednym słowem – rewelacja! Wysokiej klasy sprzęt, pełen profesjonalizm, komunikatywność, miła atmosfera…  Dzięki temu nasza sesja ślubna wyszła po prostu rewelacyjnie.

Mamy pewne pojęcie o fotografii  i poczucie gustu (przynajmniej tak się nam wydaje :)) i umiemy docenić dobrą robotę fotografa – od kadrowania przez odpowiednie oświetlenie, kolorystykę, po efekt końcowy po obróbce. Dlatego w ciemno możemy polecić Anię i Jacka każdemu, kto chciałby zrobić sesję sobie albo swoim bliskim, albo po prostu potrzebuje dobrze wykonanych fotografii, np. reklamowych (współpracowaliśmy z nimi również przy takich projektach).

Masa osób para się fotografią, z lepszym lub gorszym skutkiem, sami znamy takich wiele, ale Ania i Jacek robią po prostu najlepsze zdjęcia. Koniec, kropka.

fotograf magiaobrazu opinie2 150x150 Opinie Klientów
Ania i Olek

Izabela i Dawid

Pełen profesjonalizm, staranność o każdy szczegół.

Razem z mężem gorąco polecamy i dziękujemy za piękną pamiątkę.. 🙂

zdjecia slubne magiaobrazu opinie 1 150x150 Opinie Klientów
Izabela i Dawid

Ania i Gabriel

Jesteśmy w 100% pewni, że wybór Ani i Jacka, jako fotografów na nasze wesele był strzałem w dziesiątkę. Miła atmosfera podczas pleneru, niezauważalność podczas ceremonii oraz zabawy a przede wszystkim wyczucie czasu i uchwycenie zaskakujących momentów, których nie bylibyśmy sami w stanie zauważyć sprawiają, że bardzo często będziemy wracać do naszych zdjęć ślubnych i z podniesioną głową będziemy się nimi chwalić wśród naszych znajomym oraz rodzinie. Myślę, że wielką przyjemnością było was poznać i z wami współpracować. Wszystkim serdecznie polecamy Magię Obrazu!

zdjecia slubne magiaobraz opinie 2 150x150 Opinie Klientów
Ania i Gabriel

Kasia i Łukasz

Bardzo polecamy Anię i Jacka! Cieszymy się, że to właśnie im poleciliśmy uchwycenie naszego ślubu i wesela. Przede wszystkim przepiękne zdjęcia bardzo wysokiej jakości. Pełen profesjonalizm, całą imprezę pozostawali niewidoczni i w pełnej gotowości, dzięki czemu wszystkie najważniejsze momenty mamy zapisane na fotografiach. Przemili ludzie, z głową pełną pomysłów i kreatywności. Zawsze doradzą co zrobić aby zdjęcia były jak najciekawsze. Bardzo Polecamy !

romantyczny plener slubny slask 150x150 Opinie Klientów
Kasia i Łukasz

Jolka i Damian

Wiele już słów zostało skreślonych, by opisać fantastyczny duet: Anię i Jacka i ich Magię Obrazu, pozwolimy sobie jednak opowiedzieć naszą historię współpracy, żeby inne pary, podobnie jak i my, nie miały wątpliwości, że oto trafiły pod najwłaściwszy adres. Odkąd tylko zaczęliśmy planować ten nasz Wielki Dzień nie mieliśmy wątpliwości, że to właśnie im chcielibyśmy powierzyć uwiecznienie go na fotografiach. Z Anią znamy się już jakiś czas, a niedługo przed ślubem dane nam było poznać Jacka, efekty ich pracy podziwialiśmy wielokrotnie przeglądając tworzone przez nich reportaże. Podczas ślubu i wesela praktycznie nie zauważaliśmy ich obecności, w czasie pleneru służyli radą i nasz wspólny spacer po strzeleckim parku zaowocował pięknymi ujęciami. Kiedy pierwszy raz dane nam było zobaczyć efekty naszej współpracy, byliśmy zachwyceni (mimo, iż nasze oczekiwania w związku z tym, co dane nam było podejrzeć na ich stronie wcześniej, wcale nie były małe:)).
Duet Jacków łączy w sobie pasję, profesjonalizm, dyskrecję i umiejętność chwytania chwili, by następnie przekuć ją w obraz – chyba najlepszą z możliwych pamiątek. Dwa różne spojrzenia, dwie różne perspektywy, których zestawienie powoduje wierne odtworzenie panującej atmosfery, wychwycenie i uwiecznienie tego, co najważniejsze. Chyba właśnie zestawienie tych wszystkich elementów – to właśnie Magia ich Obrazu. Aniu i Jacku: jeszcze raz z całego serca dziękujemy Wam za Waszą cichą obecność, za to, że dzięki Wam te wszystkie chwile uwiecznione na zdjęciach będą odżywać w naszej pamięci, za Wasze pomysły, profesjonalizm i przemiłą współpracę!

fotograf magiaobrazu opinie slask 5 150x150 Opinie Klientów
Jolka i Damian

Marta & Vincent

We had a great experience doing the photo-shoot with Ania and Jacek. Although the weather was really hot and the photo-shoot took the major part of the day, Ania and Jacek have remain patient, dedicated, energetic and creative for the whole time they were with us. We definitely recommend them to anyone who wishes to have unforgettable souvenirs. Not only did we have fun in their company but the outcome was also beyond our expectations.

Thank you guys!

sesja slubna w lesie 150x150 Opinie Klientów
Marta & Vincent

Agnieszka i Piotr

Przepiękne zdjęcia, cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość tym właśnie cechują się Ania i Jacek. Zdjęcia zarówno z uroczystości zaślubin, jak i z wesela oraz pleneru są jednocześnie spontaniczne i przemyślane. Piękne fotografie oddają w pełni barwy przyrody i uczucia naszego najpiękniejszego dnia. Utrwalona została nasza radość i emocje. Wspaniała atmosfera jaka towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej oraz indywidualne podejście uczyniły z niej dla nas czystą przyjemność. Efektem są niesamowite zdjęcia, którymi zachwyca się cała rodzina, znajomi i oczywiście my. To naprawdę super sprawa spotkać kogoś, kto kocha swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Gorąco polecamy 🙂

plener slubny w tatrach 16 150x150 Opinie Klientów
Agnieszka i Piotr

Justyna i Dominik

Żyjemy w świecie, w którym chwile zatrzymujemy w fotografiach…. Kto z nas nie wymieniał karty pamięci na większą ? 😉
Komunikujemy się obrazami, kolekcjonujemy wspomnienia, chwytamy momenty, rejestrujemy wszystko i wszędzie.
Wydaje Nam się, że w relacjonowaniu życia na żywo osiągnęliśmy poziom mistrzowski…
Zmieniam zdanie – i podpisuję się pod nim swoim nazwiskiem. Nie znam nikogo innego, kto w taki sposób potrafi robić zdjęcia. Zatrzymać ruch, zatrzymać chwilę, zatrzymać uczucia.

Zdaję sobie sprawę, że jako Młoda Para…stąpamy jeszcze po tęczy- ale bardzo fajną sprawą jest gdy, sąsiedzi lub koleżanki mamy z pracy oglądały album i mówiły ” ale widać, że się kochają….ale są tutaj szczęśliwi… to była przednia zabawa sądząc po minach”

Wiemy, że zostaną z Nami na dłużej….  przy następnych rozdziałach naszego życia.
Nikt nie zatrzyma Waszych uczuć tak jak Magia Obrazu.

Polecamy z całego serca

plener slubny w beskidach fotograf bielsko 18 150x150 Opinie Klientów
Justyna i Dominik

Kasia i Piotrek

Chcemy Wam bardzo podziękować za zdjęcia!

Są piękne 🙂

Ogromnie nam się podobają, już oczywiście pochwaliliśmy się rodzinie i znajomym i wszyscy się nachwalić nie mogą 🙂 Na pewno będziemy Was polecać!

Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze z Wami spotkać.

zdjecia slubne magiaobrazu opinie 3 150x150 Opinie Klientów
Kasia i Piotrek

Kasia i Szymon

Gorąco polecamy Anię i Jacka, nasze zdjęcia ślubne będą piękną pamiątką. Świetnie się z nimi współpracuje, są profesjonalni, rzetelni, a przy tym mają taką pozytywną energię 😉 Można na Nich liczyć i powierzyć Im fotografowanie tych najważniejszych chwil w życiu. My się nie zawiedliśmy. Jeśli chcecie mieć ciekawe, oryginalne i dobrze zrobione zdjęcia to weźcie właśnie Anię i Jacka. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy!

fotograf magiaobrazu opinie3 150x150 Opinie Klientów
Kasia i Szymon

Agata i Adrian

Odkąd zobaczyłam sesję plenerową moich Znajomych w wykonaniu Ani i Jacka, wiedziałam, że to właśnie Im powinniśmy powierzyć misję uwiecznienia Naszego wyjątkowego Dnia. Nie mogliśmy lepiej wybrać. Świetny kontakt, wysoka kultura osobista i cierpliwość 🙂 , widoczne zaangażowanie i pasja. Tak w skrócie mogę opisać ten duet. Współpraca układała się świetnie. Bardzo dziękujemy za wspaniałe pamiątki i polecamy wszystkim Anię i Jacka- przy nich dostrzeżecie Magię Obrazu 😉

sesja slubna warszawa 36 150x150 Opinie Klientów
Agata i Adrian

Kasia i Paul

Czy po wspaniałym ślubie i weselu, może nas jeszcze coś ucieszyć? Tak! Zdecydowanie tak! Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć na nowo to wszystko co się Tego Dnia wydarzyło. Zdjęcia, na których widok powraca uśmiech i wspomnienie tamtych wspaniałych dni. Pamiątka na całe dalsze życie.

Jednak aby tak było trzeba zaufać ludziom, dla których praca jest przyjemnością i pasją, a profesjonalizm nieodłącznym ich dodatkiem.

Tacy są Ania&Jacek.

To oni tworzą obrazy pełne uczuć i emocji. To oni mają wspaniałe wyczucie momentu – są we właściwym czasie na właściwym miejscu. To oni zwracają uwagę na każdy szczegół. To z nimi współpraca od samego początku przebiegała płynnie i sprawnie. To oni służą dobrą radą … …

Szczerze polecamy współpracę z “Magią Obrazu”.

Aniu&Jacku, jeszcze raz bardzo bardzo Wam dziękujemy i życzymy dalszych obfitych sukcesów.

Kasia Paul magiaobrazu 150x150 Opinie Klientów
Kasia i Paul

Marta i Radek

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy Wam za cudowne zdjęcia, niesamowite ujęcia, uchwycenie emocji, bycie zawsze we właściwym miejscu o właściwym czasie, profesjonalizm i klasę, dzięki którym mamy fantastyczną pamiątkę z Naszego Dnia! 🙂

Teraz możemy się przyznać, że początkowo byliśmy pełni obaw, gdy zdecydowaliśmy się na skorzystanie z Waszych usług – niewiele bowiem o Was wiedzieliśmy. Ale po pierwszym wspólnym spotkaniu wszystkie wątpliwości zniknęły 🙂 A kiedy jeszcze mieliśmy okazję widzieć Was w akcji na weselu Gosi i Łukasza, na kilka tygodni przed naszym ślubem, stwierdziliśmy, że dzięki Wam jeszcze bardziej nie możemy doczekać się naszej uroczystości 😉

Pochwały Waszej postawy i profesjonalnego podejścia docierały do nas jeszcze w czasie naszego wesela. A kiedy pojawiły się pierwsze fotki z reportażu ślubnego kilka razy zdarzało nam się, że znajomi i rodzina, z ogromnym podekscytowaniem w głosie, mówili “Widziałaś? Widziałaś?! Są kolejne fotki!” jeszcze zanim my sami je obejrzeliśmy 😉 Niesamowite uczucie 😉

Mamy nadzieję, że się jeszcze spotkamy – w końcu bywacie nie tylko na ślubach i weselach 😉

zdjecia slubne magiaobraz opinie 6 150x150 Opinie Klientów
Marta i Radek

Magda i Piotrek

Szkoda, że nasza przygoda już się skończyła. Dziękuje Wam bardzo, że byliście z nami w tym najważniejszym dniu i tak pięknie uwieczniliście to co nas łączy..

zdjecia slubne magiaobraz opinie 10 150x150 Opinie Klientów
Magda i Piotrek

Aga i Maciek

Wszystkim, którzy stoją przed wyborem fotografa mającego uwiecznić te ważne chwile polecamy Anię i Jacka! Ich fantastyczne pomysły, oryginalne spojrzenie, energia i pasja gwarantują przepiękne zdjęcia 🙂 My jesteśmy zachwyceni i pełni podziwu dla efektów ich pracy. Ania i Jacek kochają to co robią i to widać na każdym zdjęciu. Przepiękne zdjęcia i bardzo miła współpraca – POLECAMY 🙂

fotograf magiaobrazu opinie4 150x150 Opinie Klientów
Aga i Maciek

Gosia i Łukasz

Obejrzeliśmy zdjęcia i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem – zarówno zdjęć, jak i obu prezentacji 🙂 Można nawet powiedzieć, że zdjęcia nam się podobają z każdym dniem coraz bardziej 🙂 Bardzo cieszymy się zwłaszcza ze zdjęć “reportażowych” – bardzo zależało nam, aby zdjęcia uwieczniły rzeczywiste emocje i przeżycia głównych bohaterów, ale “pozowane” zdjęcia też są śliczne i na pewno niejedno zawiśnie na ścianach naszego przyszłego domku 🙂 Współpracowało się z Wami świetnie ! Bałam się, że fotografowanie będzie nas rozpraszać w czasie ślubu, ale powiem szczerze – nawet nie wiem kiedy robiliście nam te zdjęcia 🙂 Super!

zdjecia slubne magiaobraz opinie 3 150x150 Opinie Klientów
Gosia i Łukasz

Agnieszka & Mathieu

Ania and Jacek were photographers on our Wedding Day. They are amazing to catch every little emotion, smile, kiss, just to catch the moment. When we saw their pictures we got gossebumbs! Also, they work very efficient – our photosession in plener took just 20 min and the result is just fabulous. The cooporetion and communication, both before the wedding, during and afterwards, was very smooth and easy. Some of our friends getting married soon have already asked us for the contact to Ania and Jacek – that is the best proof of your proffesionalism. Thank you and take care!

plener slubny w mogilanach 1 150x150 Opinie Klientów
Agnieszka & Mathieu

Kasia i Łukasz

Zastanawiacie się, czy warto skorzystać z usług Ani i Jacka? Z czystym sumieniem możemy polecić Wam ten fotograficzny duet. Nieprzypadkowo mawia się, że co dwie głowy to nie jedna. W przypadku fotografii dwóch fotografów to jeszcze większy skarb. Dwa różne spojrzenia, dwie różne perspektywy. Od razu widać to na zdjęciach. Otrzymujecie więc nie tylko fotografie bardzo wysokiej jakości, ale dodatkowo Ania i Jacek zapewniają Wam większą różnorodność zdjęć, której nie otrzymacie u innych fotografów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy i nie mamy wątpliwości, że jeśli się na nich zdecydujecie w tym wyjątkowym dniu to nie będziecie żałować 🙂

opinie magia obrazu fotograf 1 4 150x150 Opinie Klientów
Kasia Łukasz

Magda i Paweł

Ania i Jacek tworzą duet doskonały – doskonale przygotowani do swojej pracy, z doskonałym podejściem do – niezwykle trudnego! – tematu, jakim jest ślub i doskonałym efektem końcowym. Bo jak tu oddać cały klimat, panującą atmosferę, emocje towarzyszące Młodej Parze i gościom, w tym szczególnym dniu? “Magia Obrazu” wywiązuje się ze swego zadania perfekcyjnie. Tworzą obrazy przepełnione uczuciami, zwracają uwagę na najdrobniejsze detale, na każdym kroku słuchając i doradzając, zaskarbili sobie nasze uczucia.

O naszego ślubu minął właśnie rok. Wspomnienie ” Tego Dnia” jest wciąż w nas jak najbardziej żywe 🙂 Wracając do niego myślami, przypominamy sobie w ogóle nienerwowe przygotowania, piękną ceremonię, wyśmienitą zabawę i ludzi, którzy byli wówczas z nami. A wśród nich właśnie Anię i Jacka. Co najmocniej utkwiło nam w pamięci? Widok Ani wskakującej Jackowi “na barana”, by do zdjęcia grupowego mieć jak najlepszy widok, wywołał ogromną wesołość wśród całego towarzystwa 🙂 Wraz z mężem mieliśmy też milion – dość oryginalnych – pomysłów, które spełnione zostały co do jednego…

A efekty? Przeszły nasze oczekiwania. Zdjęcia z “malowaniem światłem” wzbudziły wśród naszych gości okrzyki zachwytu!

“Magia Obrazu” to nie tylko para z pasją, kochająca swój zawód. To przede wszystkim dwójka niezwykle sympatycznych ludzi, którzy zarażają innych pozytywną energią i miłością do fotografii.

Jeszcze raz ogromnie dziękujemy Wam za to, że byliście z nami, i że to właśnie dzięki Wam mamy tak cudowne wspomnienia i wspaniałą pamiątkę na całe życie 🙂

magia pawel opinie magiaobrazu 150x150 Opinie Klientów
Magda i Paweł

Monika i Artur

Gorąco polecamy!!! Ania i Jacek to kreatywna i perfekcyjna para fotografów. Wspaniali ludzie, dzięki którym współpraca układa się wyśmienicie. Dzięki temu, że pracują we dwoje, żaden najważniejszy moment nie został pominięty na zdjęciach, a wręcz uchwycony jest z różnych perspektyw. Cały reportaż z naszego ślubu i wesela oddaje magię tamtych chwil i jest dla nas wspaniałą pamiątką. Zdjęcia zrobione z sesji (w dniu ślubu) są niesamowite, naturalne i piękne. Efekty przerosły nasze oczekiwania. Raz jeszcze bardzo Wam dziękujemy za przepiękne zdjęcia 🙂

zdjecia slubne magiaobrazu opinie 6 Opinie Klientów
Monika i Artur

Sabina i Michał

Mieliśmy ogromną przyjemność gościć podczas naszego wielkiego dnia Anię i Jacka.
Przede wszystkim znakomici fotografowie a do tego przesympatyczne małżeństwo.
Dzięki pracy we dwoje wiedzą czego Młoda Para pragnie na ślubnych zdjęciach i uchwycą każdy moment z dwóch perspektyw.
Jesteśmy przeogromnie wdzięczni za niebanalne fotografie i poświęcony nam czas.
Warto nadmienić, że podczas sesji plenerowej na pewno nie będzie nudno, ponieważ Ania i Jacek tryskają optymizmem, humorem i radością będąc przy tym profesjonalistami.
Polecamy MagięObrazu wszystkim przyszłym Parom Młodym, bo naprawdę warto!

opinie magiaobrazu 3 150x150 Opinie Klientów
Sabina i Michał

Magda i Grzegorz

„Odkąd pamiętam, z licealnych czasów, Ania i Jacek zawsze byli razem. Doszło do tego, że teraz nawet razem pracują! No chyba, że w pracy leżą, na przykład na ściółce pełnej kleszczy: to się nazywa poświęcenie! Ich praca w parze przekłada się na stuprocentowy efekt i ma same zalety. Gdzie nie ma Jacka, tam jest Ania i odwrotnie. Dzięki temu wszystkie bezcenne chwile uwiecznione są niemal z każdej perspektywy. Każdy uśmiech, każde wzruszenie, łezka w oku, ziarnko ryżu, a nawet kropla wody z kropidła!”

„OK – to pisałem ja – Mąż, czyli ten bardziej romantyczny, a teraz kolej na Żonę – realistkę mocno stąpającą po ziemi”.

„Od pierwszego spotkania doceniłam pełen profesjonalizm, pełne zaangażowanie, gotowość i otwarcie na wszelkie nasze oczekiwania, które Ani i Jackowi przychodzą zupełnie naturalnie. Mają swoją wizję, w której realizacji są naprawdę perfekcyjni! Ale, co dla mnie najważniejsze, potrafią słuchać. Dodatkowo tak przyziemne i oczywiste sprawy, jak dotrzymywanie terminów i szybkość realizacji projektu są równie wielkim ich atutem jak talent do robienia zdjęć, który niewątpliwie posiadają”.

Dziękujemy za piękne zdjęcia i gorąco wszystkim polecamy!

zdjecia slubne magiaobraz opinie 4 150x150 Opinie Klientów
Magda i Grzegorz

Asia i Tomek

Magia Obrazu zdecydowanie nie jest nazwą przypadkową. Ania i Jacek nie dość, że znakomicie opanowali warsztat fotograficzny, to potrafią jeszcze uchwycić wyjątkowe chwile w sposób niepowtarzalny, wyjątkowy i najlepszy, jaki można byłoby sobie wyobrazić 🙂 Zgrany duet uwieczniający wszystkie najważniejsze momenty z tego pięknego dnia, to właśnie zespół, który można polecić każdemu. Różnorodne kadry, piękne światło, kreatywność – to tylko niektóre z ich atutów 🙂 Trafny dobór najlepszych zdjęć, bardzo szybki czas dostarczenia gotowych fotografii albumów i perfekcyjna pamiątka na całe życie. Do tego zawsze uśmiechnięci, gotowi do uwieczniania tych pięknych emocji. Bardzo polecamy!!!

zdjecia slubne magiaobraz opinie 11 150x150 Opinie Klientów
Asia i Tomek

Dominika i Michał

Miły dzień spędzony w towarzystwie Ani i Jacka zaowocował cudownymi zdjęciami.

Prawdziwy charakter i atmosfera Wiednia zostały zatrzymane na fotografiach i pozostaną na zawsze w naszej pamięci. Podejście do pracy jest bardo profesjonalne, a dbałość o to, by każdy szczegół na zdjęciu wyglądał wyjątkowo sprawia, że obrazy są jak z bajki!

Dziękujemy Wam za przepiękne ujęcia naszej miłości, które wywołują u nas łzy szczęścia i w wzruszenia!

sesja slubna w wiedniu 150x150 Opinie Klientów
Dominika i Michał

Magda i Wojtek

Aniu i Jacku! Jeszcze raz, tym razem tak na forum, dziękujemy!!! Za piękne zdjęcia, wzruszającą prezentację. Są wyjątkowe, ponieważ robią je ludzie z pasją. Na Wasze zdjęcia trafiłam przypadkiem na fb w momencie, kiedy w zasadzie mieliśmy już wybranego fotografa. Jednak po przeglądnięciu Waszej galerii byłam pewna: “Oni, albo nikt!”. Podziwiam Wasze zaangażowanie, profesjonalizm, kreatywność, subtelność, to, że jesteście “niewidzialni” podczas uroczystości i wesela, dzięki czemu nawet najbardziej nieśmiałe osoby nie są speszone obecnością fotografów. W tym pięknym, ale stresującym dniu byliście pierwszymi opanowanymi osobami, które spotkałam pod Kościołem :-)) Dwie cenne wskazówki Ani, powiedziane ciepłym, spokojnym głosem pamiętam do dziś 🙂 Reasumując: POLECAMY!

Magda Wojtek 213m 150x150 Opinie Klientów
Magda i Wojtek

Basia i Vladi

Najlepszą decyzją jaka podjeliśmy było zdecydowanie się na Was. Cieszymy się ogromnie że w tak ważnym dniu to właśnie Wy z nami byliście. Zapowiedź naszych zdjęć juz nam się podoba. Wasz profesjonalizm i współpraca są niesamowite. Życzymy każdej parze forografów jak Wy 🙂 pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy!

fotografia slubna krakow kajasowka 80 150x150 Opinie Klientów
Basia i Vladi

Sabina i Piotr

Żadne słowa tak naprawdę nie oddadzą podziwu dla pracy Ani i Jacka. Byli wszędzie tam, gdzie działy się najważniejsze rzeczy dla nas, gdzie działo się coś wartego uwiecznienia. Ich praca była ciągła i właściwie niezauważalna – goście byli zachwyceni, co było dla nas tylko potwierdzeniem trafności dokonanego przez nas wyboru. Współpraca z nimi na plenerze była czystą przyjemnością i relaksem. Zdjęcia przez nich zrobione uchwyciły wszystkie największe i najpiękniejsze emocje, które nieustannie powracają kiedy je oglądamy. Choć ten cudowny dzień zdarza się tylko raz w życiu, to właśnie dzięki Nim możemy go przeżywać wciąż na nowo. Jesteśmy przekonani, że powierzając im zrobienie fotografii dokonaliśmy najlepszego wyboru i pewnie jeszcze nie raz skorzystamy z ich pasji, profesjonalizmu i serca włożonego w to, co robią. Właśnie to wyróżnia ich spośród innych. Gorąco polecamy parę tych cudownych fotografów – są najlepsi! 🙂

fotograf magiaobrazu opinie slask 2 150x150 Opinie Klientów
Sabina i Piotr

Karolina i Błażej

Nie bez powodu Ania i Jacek fotografowali nasz ślub. Anię znam od kilku lat, ale od początku jak śledzę ich bloga i poczynania z fotografią wiedziałam, że to oni muszą nam robić zdjęcia. Fotografie wykonane przez Anię i Jacka będą najwspanialszą pamiątką na całe życie. Ta para fotografów jest tak zgrana, świetnie się z nimi współpracuje. Potrafili ująć każdy moment naszego wesela i ceremonii: radość, łzy szczęścia… miłość – zdjęcia są pełne emocji. Zdjęcia umożliwiają przywołanie każdej chwili z tego ważnego dla nas dnia. Przeglądając teraz fotografie, jedne powodują, że kręci się łezka w oku, inne znowu przywołują szeroki uśmiech na twarzy. Te zdjęcia będą nam przypominać nasz ślub oraz niezapomnianą sesję plenerową. Co do sesji plenerowej dziękujemy Wam Aniu i Jacku za wytrwałość w ten długi dzień:) oraz, że przemierzaliście z nami opuszczoną cementownię, a na zakończenie chcieliście pomimo naszego zmęczenia zrobić kilka ujęć w gorących szklarniach:)

Dziękujemy Wam za te dwa dni spędzone z nami na weselu i na sesji plenerowej.

opinie magiaobrazu 4 150x150 Opinie Klientów
Karolina i Błażej

Kasia i Paweł

Chcielibyśmy bardzo podziękować Ani i Jackowi za wykonanie tak wspaniałych i szczerze oddających klimat naszego wesela zdjęć. Efekt końcowy z jednej strony nas zaskoczył, a z drugiej utwierdził w przekonaniu, że  wybraliśmy najlepszych  i najsympatyczniejszych fotografów. Ania i Jacek uchwycili  najważniejsze, najzabawniejsze i najbardziej wzruszające chwile, które towarzyszyły zarówno nam jak i naszym gościom. Profesjonalizm fotografów był widoczny przede wszystkim tam gdzie ich samych widać nie było. Niczym cisi obserwatorzy tworzyli reportaż z wesela nie pozwalając na to by ktokolwiek mógł ich zauważyć. Tak więc możemy z całą pewnością stwierdzić, że zdjęcia, na które raz po raz będziemy spoglądać są niczym innym jak prawdziwą magią obrazu.

opinie magia obrazu fotograf 1 1 150x150 Opinie Klientów
Kasia i Paweł

Iwona i Marcin

Wspaniałe wyczucie chwili oraz pełen profesjonalizm zaowocowały zdjęciami, dzięki którym możemy (i będziemy) wielokrotnie wspominać najbardziej wyjątkowy dzień w naszym życiu. Gratulujemy talentu, pasji, a przede wszystkim umiejętności tworzenia przyjaznej atmosfery. Współpraca z Wami była czystą przyjemnością, a co do efektu – zdjęcia mówią same za siebie. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony nam czas i szczerze polecamy wszystkim przyszłym Młodym Parom i nie tylko.

opinie magiaobrazu 2 150x150 Opinie Klientów
Iwona i Marcin

Aneta i Bartek

Zdjęcia są dla mnie najważniejszą pamiątką, dlatego wybór fotografa był jedną z kluczowych decyzji jaką musieliśmy podjąć przy organizacji ślubu. Po przejrzeniu wielu prac czuliśmy, że ciepły styl Magii Obrazu jest najbliższy naszym sercom. Mimo, że nie dane nam było spotkać się przed ślubem, zdjęcia spełniły nasze oczekiwania i zachwyciły gości. Ania i Jacek nie tylko znają się na swojej pracy i tworzą przepiękne obrazy, ale także dbają o klientów na każdym etapie przygotowań.

sesja slubna w polu lawendy 25 150x150 Opinie Klientów
Aneta i Bartek

Magda i Kajetan

Ilekroć coś wrzucicie do Internetu idę do mojej biblioteczki biorę fotoalbum i zaczynam wspominać… Łza się w oku kręci….uwieczniliście ten magiczny dzień w cudowny sposób… Byliście naszym najlepszym wyborem!

 

fotografia slubna krakow 53 150x150 Opinie Klientów
Magda i Kajetan

Ola i Łukasz

Niesamowici fotografowie, niesamowici ludzie 🙂 To, co cechuje Anię i Jacka, to pełen profesjonalizm, zaangażowanie, szczery uśmiech i przede wszystkim bijąca od nich pasja. Wspaniały kontakt oraz empatia, które pomogły rozładować późniejsze ślubne napięcie sprawiły że dzień był tym najpiękniejszym. Dla tej pary nie ma rzeczy niemożliwych! Efekty pracy – fotografie i prezentacje cudowne i niezwykłe. Przepiękna pamiątka na całe życie, do której chce się co chwilę wracać. Warto było zaangażować w jej powstawanie tę świetną parę fotografów – dla efektów oraz wspomnień 🙂 Nie mogliśmy wybrać lepiej!

Gorąco polecamy każdej Młodej Parze i nie tylko. Dziękujemy i pozdrawiamy.

najlepsze zdjecia slubne 2017 69 150x150 Opinie Klientów
Ola i Łukasz

Ania i Łukasz

Dziękujemy za te wspaniałe pamiątki! Albumy, pendrive, wszystko jest cudowne. Myślałam, ze już nie możemy się bardziej zachwycać tymi zdjęciami, że znamy je na pamięć ale przeglądając Wasze dzieło, przeżyliśmy ten wyjątkowy dzień raz jeszcze. Podczas przeglądania zdjęć, prezentacji które tak pięknie dla nas przygotowaliście czy albumów mimo upływu czasu ciągle towarzyszą nam chwile wzruszeń ale i wybuchy śmiechu. Wszystko dzięki Waszemu poświęceniu, Waszej pasji i Waszemu talentowi do tego co robicie, bo niewątpliwie macie ogromny talent! Zachwyceni są rodzice, dziadkowie, wujkowie ale i zwariowane rodzeństwo i znajomi  udało się Wam zadowolić a nawet zachwycić wszystkich.

Praca z Wami była od samego początku przyjemnością, mimo stresu jaki towarzyszy przed ślubem o zdjęcia byliśmy spokojni  a w szale przygotowań i dopinania wszystkiego ten spokój był bezcenny! Oboje mieliśmy obawy, czy aparaty nie będą nas zawstydzać, czy będziemy się czuć swobodnie i musimy przyznać, że cała ta przygoda z Wami nie tylko nas nie krępowała ale nawet bardzo nam się spodobała.

Żartowałam sobie, że jako przyszła Panna Młoda fotografów na ślub i wesele miałam wybranych wcześniej niż mojego Męża  w obu przypadkach się nie zawiodłam!

Zobaczymy się jeszcze nie raz!

deszczowa sesja slubna w tatrach 38 150x150 Opinie Klientów
Ania i Łukasz

Monika i Mateusz

Ania i Jacek bez wątpienia są profesjonalistami w tym co robią. Potrafią w magiczny sposób uchwycić chwilę i wykonać piękne zdjęcia. Zarówno my, jak i nasi goście jesteśmy zachwyceni końcowym efektem ich pracy. Za każdym razem, gdy oglądamy zdjęcia MAGIA OBRAZU na nowo zabiera nas w ten magiczny dla nas dzień – dzień naszego ślubu.

Wszystkim gorąco polecamy tą wspaniałą i niezwykle pozytywną parę fotografów!

Aniu i Jacku raz jeszcze ślicznie Wam dziękujemy za wszystko! <3

Pozdrawiamy i przesyłamy uściski.

Monika Mateusz magiaobrazu 150x150 Opinie Klientów
Monika i Mateusz

Kasia i Eliasz

Serdecznie dziękujemy za piękne zdjęcia, miłą atmosferę podczas sesji i dobrą radę 🙂

Do następnego razu (Ślubu Kościelnego:))!

Gorąco polecamy i pozdrawiamy

zdjecia slubne magiaobrazu opinie 2 150x150 Opinie Klientów
Kasia i Eliasz

Beata i Łukasz

Organizacja i planowanie ślubu wiąże się z radością i szczęściem, ale i także ze zdenerwowaniem. Wybierając Anię i Jacka wiedzieliśmy, że o wspaniałą pamiątkę, jaką są zdjęcia ślubne nie musimy się martwić. Ania i Jacek to połączenie pasji, kreatywności i profesjonalizmu. Śledząc ich blog od momentu zaręczyn do ślubu, mieliśmy wobec nich wysokie oczekiwania. Ale już oglądając pierwsze zdjęcia z pleneru byliśmy zachwyceni efektami ich pracy! Podczas przygotowań, ceremonii i wesela byli niemal niewidoczni. Zjawiali się tam, gdzie w danej chwili byli potrzebni. A co najważniejsze, mogą być jednocześnie w dwóch miejscach, co owocuje wyjątkowym reportażem ślubnym. To zaleta dwóch fotografów. Zdjęcia zatrzymały dla nas najpiękniejsze chwile i emocje. Po obejrzeniu wnikliwie każdego zdjęcia, myśleliśmy, że prezentacja nas już nie zaskoczy. Myliliśmy się. Kilkuminutowa prezentacja z podkładem muzycznym sprawiła, że wszyscy oglądający wzruszyli się do łez. To po prostu Magia Obrazu.

Z całego serca, polecamy Anię i Jacka!

Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami w Tym dniu.

Beata Lukasz magiaobrazu 150x150 Opinie Klientów
Beata i Łukasz

Kamila i Maciek

W naszym przypadku kwestia wyboru fotografa/fotografów nie pozostawiała żadnych wątpliwości ani przez minutę. Mieliśmy już wcześniej możliwość zapoznania się z efektami pracy twórczej Ani i Jacka w postaci foto-książek ślubnych naszych znajomych, które skutecznie skłoniły nas ku tej przemiłej parze 🙂 Nasze “późniejsze wspólne dzieje” to już tylko dalsze utwierdzanie się w przekonaniu o słuszności wyboru 🙂

Dzień ślubu to piękny, ale też niezwykle stresujący moment w życiu człowieka, który w dodatku w założeniu 😉 zdarza się TYLKO RAZ W ŻYCIU!!! Tym bardziej kwestia wyboru dobrego fotografa jest sprawą bardzo ważną. Ostatnią rzeczą, jakiej w tym dniu potrzebuje Panna/Pan Młody to nerwy związane z wymierzonym w nią/niego obiektywem.

Ania i Jacek z uśmiechem na ustach i jednocześnie ze stoickim spokojem potrafią rozładować jakże napiętą w tym dniu atmosferę. Opanowali do perfekcji umiejętność “bycia wszędzie” pozostając jednocześnie niezauważonym. Efekt ich pracy za każdym razem powala na kolana 🙂 Jesteśmy im ogromnie wdzięczni za to, że dzięki bijącemu od nich ogromowi pozytywnej energii w dniu ślubu, jak i sesji plenerowej, a następnie godzinom spędzonym przed komputerem, możemy ten piękny dzień przeżywać raz po razie, przy każdym wertowaniu książki, lub oglądaniu prezentacji 🙂

Na ich temat można byłoby pisać bez końca, my jednak podsumujemy krótko: DZIĘKUJEMY! 🙂

Polecamy Anię i Jacka wszystkim bez wyjątku! 😉

opinie magia obrazu fotograf 1 3 150x150 Opinie Klientów
Kamila Maciek

Haidi & Tony

Anna and Jacek are prefect photographer. I am soooooo lucky to have them for my pre-wedding session in Krakow and Zakopane.

They are professional in searching the most beautiful light for the best photo.

Also, they provided very useful advice for location choosing.

I am totally amazed when I receive their product.

Haidi Tony Cracow 23m 150x150 Opinie Klientów
Haidi & Tony

Wioleta i Zbyszek

Magia Obrazu! Dwa słowa, a wyrażają wszystko czego można spodziewać się po pracy PROFESJONALISTÓW! Zacznijmy jednak od początku… Bardzo miły kontakt, szybkie i konkretne odpowiedzi na pytania. Możliwość negocjacji pewnych kwestii:) Punktualność, elegancki ubiór i miłe podejście do wszystkich gości. Ponadto przepiękne zdjęcia, które mówią same za siebie! Pokazujecie nie tylko to co piękne, ale potraficie też uchwycić ulotne emocje. Przyznamy szczerze, że praktycznie nie wiedzieliśmy kiedy robiliście Nam te wszystkie zdjęcia! BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Życzymy wielu sukcesów oraz takiej pasji do końca Waszego życia jaką mieliśmy przyjemność widzieć podczas naszego ślubu! Pozdrawiamy

zdjecia slubne magiaobrazu opinie 5 150x150 Opinie Klientów
Wioleta i Zbyszek

Karolina i Marcin

Bardzo długo zastanawialiśmy się nad wyborem fotografa na nasz ślub i wesele. Zdjęcia z tego dnia są przecież pamiątką na całe życie. Właśnie dlatego tak cieszymy się z wyboru którego dokonaliśmy. Magia Obrazu którą tworzą Ania i Jacek na prawdę okazała się magiczna 😉 Zdjęcia są rewelacyjne!!! Ania i Jacek podchodzą do swojej pracy bardzo profesjonalnie a przy tym wszystkim są przesympatyczni i świetnie się z Nimi współpracuje. Bardzo podobała nam się Ich dbałość o każdy szczegół – nawet przesyłki od Nich są bardzo ładnie zapakowane ;). Ciężko nam sobie wyobrazić lepszy wybór na oprawę fotograficzną wesela niż Magia Obrazu. Szczerze i z całego serca polecamy!!! Aniu i Jacku jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za przepiękną pamiątkę. Wszyscy znajomi, rodzina oraz oczywiście my dalej zachwycamy się zdjęciami 🙂 Pozdrawiamy Serdecznie!

najlepsze zdjecia slubne slask 2019 040 150x150 Opinie Klientów
Karolina i Marcin

Marta i Tomek

Magia Obrazu był to świadomy, a zarazem najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać. Na wszelkie pytania odpowiadali szybko i konkretnie. Dzięki temu wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z profesjonalistami i spokojnie możemy powierzyć w ich ręce ten najważniejszy dzień w życiu. Nie żałujemy, Ania i Jacek spisali się na medal. W pełni rozumieli nasze potrzeby. Idealnie odzwierciedlili tę magiczną atmosferę, która towarzyszyła nam podczas: ceremonii ślubnej, przyjęcia i sesji w górach. Dzięki Ani i Jackowi zawsze z zachwytem będziemy mogli otworzyć album i przywołać czar… czar wspomnień. Serdecznie polecamy !

sesja poslubna tatry 150x150 Opinie Klientów
Marta i Tomek

Gabriela i Kamil

Albumy przyszły dzisiaj kurierem 🙂 Bardzo dziękujemy ! Wyszły cudnie 🙂
Miło zaskoczył nas też pendrive w pięknej oprawie ! 🙂

Dziękujemy za całą pracę, jaką wykonaliście dla nas. Cieszymy się, że to właśnie Wam powierzyliśmy uwiecznienie tych ważnych dla nas momentów. Wspaniale było z Wami współpracować !

Dziękujemy jeszcze raz za wszystko, będzie zawsze ciepło Was wspominać i wszystkim polecać ! Życzymy Wam wielu sukcesów, dalszego rozwoju i kreatywności, radości z wykonywanej pracy i dużo zdrowia 🙂

fotografia slubna krakow tyniec 3 150x150 Opinie Klientów
Gabriela i Kamil

Monika i Wojtek

Chciałąm Wam tylko napisać tak szczerze, od serca…: DZIĘKUJEMY ! :)) na prawdę zdjęcia są boskie, a z pleneru to już w ogóle, jestem zakochana i właśnie takie sobie wymarzyłam 🙂 (Wojtek ponoć też :D) i dzięki Wam takie mamy.. w ogóle ten najpiękniejszy dzień naszego  życia, będzie zapamiętany też tak wspaniale dzięki Wam :)) oglądaliśmy teraz wspólnie album i prezentacje (skąd wiedzieliście, jakie piosenki lubimy?:D bo wszystkie trafione ;)) i normalnie łezka w oku się już kręci, a co będzie za 30 lat ?! Jak będziemy odnawiać przysięgę małżeńską to macie jak w banku, że będziemy Was prosić o zdjęcia :D:) Na prawdę wszystko piękne, album super, ekoskóry też ładny kolor se wybraliśmy 😛 prezentacje ekstrra no i w ogóle wszystko naj naj 🙂 już Wam nie słodzę, bo co za dużo to niezdrowo 😛 ale na prawdę, kawał dobrej roboty :)) fajnie, że macie taką pasję i macie siebie i jeszcze jesteście w tym dobrzy ! a nawet bardzo ! pozazdrościć 🙂 no nic, rozgadałam się jak zwykle 😛 Dziękujemy jeszcze raz i życzymy Wam kolejnych sukcesów !! 🙂

zdjecia slubne magiaobrazu opinie 4 150x150 Opinie Klientów
Monika i Wojtek

Emilia i Aleksander

Trochę czasu już od naszego ślubu i wesela minęło, ale czas najwyższy ocenić współpracę z fotografami. Oczywiście ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni. Nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji pozować oraz być fotografowani. Profesjonalne podejście oraz bardzo luźna i przyjacielska atmosfera pozwoliły nam zapomnieć o obiektywach. Podczas ceremonii oraz wesela fotografów nie zauważyliśmy. Robili swoje nie rzucając się w oczy. Podczas sesji plenerowej wszyscy świetnie się bawiliśmy – był to wspólny spacer z ciekawymi rozmowami, a niejako efektem ubocznym były fantastyczne zdjęcia.

Jakość zdjęć zarówno ślubnych, weselnych jak i plenerowych oceniamy bardzo wysoko. Zostały uchwycone najważniejsze momenty, dzięki czemu cały reportaż jest spójny i zachwycający.

Z całą pewnością możemy polecić współpracę z Anią i Jackiem – to naprawdę wysoki profesjonalizm, a poza tym fajni ludzie 🙂

fotograf slubny slask 2 150x150 Opinie Klientów
Emilia i Aleksander

Magda i Mariusz

Ania i Jacek Bieniek fotografowali nasz dzień ślubu i z czystym sercem możemy polecić wszystkim tych fachowców. Są to ludzie przede wszystkim z pasją !!! Zdjęcia wyszły kapitalnie, bez dziwnych nienaturalnych retuszy, tak jak sobie wymarzyliśmy. To naprawdę zdolni ludzie i warto im zaufać. Pozdrawiamy

fotograf magiaobrazu opinie slask 1 150x150 Opinie Klientów
Magda i Mariusz

Angelika i Adam

W sierpniu 2014 roku mieliśmy przyjemność korzystać z usług tej przesympatycznej pary Jacka i Ani.

Po naszym wielkim dniu przyszedł czas na wymarzoną sesję ślubną oddaloną od naszego domu o 600 km, umówiliśmy się w Zakopanym na parkingu przy szlaku na Nosal, była 5:30 rano, lekko zaspani wyruszyliśmy na spotkanie. Tam spotkaliśmy się z fotografami, przywitali nas miłym uśmiechem i pełną werwą do pracy 🙂 Atmosfera przez cały dzień sprawiała że nie czuliśmy się fotografowani, a czas mijał bardzo szybko. Jacek i Ania super się uzupełniają mają wspaniałe pomysły co przełożyło się na wyśmienite fotografie! Obrobione zdjęcia zostały wysłane w umówionym terminie a nawet szybciej. Mimo naszych niecodziennych wymysłów Jacek i Ania zadbali o to abyśmy byli zadowoleni w 100%. Zdjęcia nie tylko zachwyciły nas ale również nasze rodziny i znajomych.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko szczerze POLECIĆ te świetne małżeństwo! 🙂

Miło pozdrawiamy

zdjecia slubne magiaobraz opinie 9 150x150 Opinie Klientów
Angelika i Adam

Kasia i Paweł

Niesamowita Para fotografów 🙂 Współpracują ze sobą cudownie, co później owocuje na oglądanych zdjęciach. Przed ślubem dostaliśmy od fotografów ankietę,  w której określaliśmy co jest dla nas obiektem priorytetowym. Byliśmy tym bardzo zaskoczeni. Zaangażowani w 100%, otwarci na różne propozycje. Sami mają pełną głowę nowych pomysłów. Zdjęcia są super profesjonalne. Oczekiwany czas zdjęć jest bardzo szybki. Następnego dnia albo dwa dni później, dostaliśmy już niesamowitych 5 zdjęć:)

Albumy, które zamówiliśmy od Ani i Jacka nic dodać nic ująć 🙂 Polecamy bez wahania 🙂

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego w karierze zawodowej oraz w życiu osobistym 🙂

zdjecia slubne katowice 23 150x150 Opinie Klientów
Kasia i Paweł

Agata i Piotrek

Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że trafiliśmy pod właściwy adres ! 😉

Na miesiąc przed naszym ślubem wygraliśmy konkurs dla narzeczonych (organizowany przez Nasz Album Ślubny), którego nagrodą była sesja narzeczeńska u naszych fotografów. Szczerze polecamy taką sesję, jako rozgrzewkę przed Wielkim Dniem i reportażem ślubnym. Szczególnie, że zaangażowanie i profesjonalizm Ani i Jacka sprawił, iż mamy niesamowitą pamiątkę. A na dodatek pomogli nam zrobić cudowne podziękowania dla naszych Rodziców.

Dzień ślubu, to nerwy, nerwyyy … ale gdy tylko się zjawili, rozładowali nasz stres 🙂 W takim dniu, obecność dwóch, profesjonalnych, subtelnych fotografów sprawiła, że podczas uroczystości oraz wesela byli “niewidoczni”, ale zarazem pomocni. Zawsze o czasie w odpowiednim miejscu. Idealnie została uchwycona atmosfera i towarzyszące nam emocje.
Reportaż ślubny – bajka ! Podczas wybierania miejsca na sesję byli niesamowicie pomocni. Odpowiadali na każde nasze pytanie i służyli dobrymi radami. Po sesji narzeczeńskiej wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać, jednak zdjęcia z pleneru ślubnego przerosły nasze oczekiwania. WOW! Pełen profesjonalizm!

Mamy wrażenie, że przeżywali nasz ślub, tak samo mocno jak my 😉

Powiemy krótko: POLECAMY (!!!) każdemu z osobna i wszystkim razem.
Z całego serca bardzo Wam za wszystko DZIĘKUJEMY !!! Jesteście najlepsi <3

plener slubny w palacu 4 2 150x150 Opinie Klientów
Agata i Piotrek

Magda i Patryk

Jedną z większych przyjemności jest możliwość wspólnego działania z ludźmi, którzy świetnie znają się na swojej profesji. Jeżeli dodatkowo angażują swoją pełną i szczerą uwagę, cały proces staje się przygodą. Gdy w grę wchodzi jeszcze prawdziwy talent, efekt jest piorunujący.

Jacek i Ania byli w stanie dostosować się do naszych wymagań i naszej wizji oraz do często zmieniających się okoliczności, jednocześnie nie tracąc poczucia wartości tego, co robią. Słuchali naszych próśb i uwag, ale również radzili – jak to zwykle bywa, gdy ma się do czynienia z fachowcami – radzili dobrze.

Co niezwykle ważne, a jednak wciąż rzadko rozumiane i spotykane, nigdy nie zapominali do kogo należy święto jakim jest ślub i wesele: byli niewidzialni, a widzieli wszystko.

Jeżeli wręczając czek za wykonane zadanie czujesz również, że masz ochotę kogoś uściskać lub zaprosić na obiad, znaczy że trafiłeś na właściwych ludzi.

Magda Patryk opinie magiaobrazu 150x150 Opinie Klientów
Magda i Patryk

Kasia i Sebastian

Ania i Jacek- piękna i fantastycznie dobrana para przemiłych a przede wszystkim profesjonalnych ludzi robiących to, co kochają-to się czuje a przede wszystkim można to zobaczyć podczas sesji i podczas oglądania ostatecznych jej efektów. Gdybyśmy jeszcze raz mogli podjąć decyzję, kto uwieczni Nasz Najważniejszy Dzień, wybralibyśmy tak samo. Anię i Jacka polecamy każdemu, kto marzy o magicznych zdjęciach, kto oczekuje od fotografa pomysłowości, zaangażowania i mnóstwa pasji. Poza tym- Ci ludzie niesamowicie zarażają pozytywnym nastawieniem! Nie ma mowy o stresie podczas sesji zdjęciowej, Ania i Jacek stwarzają fantastyczną atmosferę, dzielą się niespożytą energią i zachwycają swoją pomysłowością.

Pragniemy jeszcze raz podziękować autorom zdjęć, które będą najpiękniejszym wspomnieniem Dnia Naszego Ślubu, a każdemu kto marzy o zachwycającej pamiątce- Szczerze polecamy Anię i Jacka.

opinie magiaobrazu 1 150x150 Opinie Klientów
Kasia i Sebastian

Lucyna i Łukasz

Od pierwszego spotkania Ania i Jacek wywarli na nas bardzo pozytywne wrażenie. Cierpliwie odpowiadali na nasze pytania, prezentowali materiały oraz wysnuwali pomysły i propozycje.

W dzień uroczystości nie odczuliśmy “presji obiektywu”, a nasi goście byli zaskoczeni niemal niewidoczną obecnością i taktem fotografów.

Pełna współpraca w zakresie późniejszej obróbki i doboru zdjęć oraz we wszelkich sprawach technicznych.

Bezproblemowy kontakt tak mailowy jak i telefoniczny.

Bardzo im dziękujemy i szczerze polecamy ich pełen profesjonalizm.

Pozdrawiamy!

Lucyna Lukasz magiaobrazu fotograf opinie 150x150 Opinie Klientów
Lucyna i Łukasz