fbpx

Fotografia ślubna Śląsk Magia Obrazu » Zdjęcia ślubne i rodzinne - Bielsko, Śląsk, Cała Polska

Dlaczego warto wybrać nas jako swoich fotografów ślubnych?

 

magiaobrazu opinie aga nani Opinie Klientów

Na początku obawialiśmy się niewielu zdjęć zimowych w Waszym portfolio… Okazało się jednak, że plener był najprzyjemniejszy! Choć wiało chłodem 🙂 Tak naprawdę cała współpraca od samego początku do samego końca była naszą ulubioną częścią „wspólnej przygody”. Pełen profesjonalizm, świetna energia, czuć Waszą pasję do tego co robicie, tak więc oby tak dalej i więcej 🙂 Jesteśmy Wami zachwyceni. Na pewno będziemy Was polecać, jeżeli ktoś będzie robił wesele!

Jedna rada dla przyszłych Par Młodych – gdy Panna Młoda wymyśli zdjęcie idealne, które chciałaby mieć ze ślubu i na tym zdjęciu być razem z mężem, to musi pamiętać, aby o tym powiedzieć nie tylko fotografom, ale i mężowi 😀

Aga i Nani

magiaobrazu opinie karolinaandreas2 Opinie Klientów

Kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy ich zdjęcia na stronie od razu się zakochaliśmy😍
Ta radość kiedy pytając o wolny termin odpowiedzieli “mamy” 😀
Brak mi słów żeby opisać współpracę z Anią i Jackiem. Po prostu mistrzowie, profesjonaliści. Z Anią od razu znalazłam wspólny język jak tylko przyjechała do mnie na przygotowanie.Jak również mój mąż (choć nie mówi po polsku) świetnie dogadywał się z Jackiem po angielsku.
Oboje przesympatyczni, czuliśmy się z nimi jak ze znajomymi, było swobodnie i wesoło, co jest niezwykle ważne w relacji fotograf – model. W ich pracy widać pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Znają się na rzeczy, wiedzą jak pracować ze światłem, co widać oczywiście na ich zdjęciach. Nasze fotografie wyszły przepięknie.
Reportaż jest tak dokładnie wykonany ze jak oglądamy te zdjęcia to możemy w pełni wspominać cale nasze wesele, każdy szczegół i każdy ważny moment uwzględniony.
Zdjęcia z pleneru są magiczne 
Z całego serca polecamy z mężem Magię Obrazu
My jesteśmy zachwyceni 

Karolina i Andreas

 

magiaobrazu opinie gabikrzys1 Opinie Klientów

Gdy po raz pierwszy zobaczyłam prace Ani i Jacka, wiedziałam, że chciałabym, aby to oni wykonali zdjęcia podczas NASZEGO DNIA. Na organizację ślubu daliśmy sobie mniej niż rok. Biorąc pod uwagę sytuację na „rynku ślubnym” – mało. NAJLEPSI mają terminy zarezerwowane już na dwa lata do przodu. Ławo nie było ich przekonać, aby zgodzili się przyjechać na nasz ślub, bo w niedzielę, po naszym weselu zaplanowany mieli plener z inną parą, ale udało się! 🙂
Po pierwsze kontakt – od samego początku doskonały! Błyskawiczne i rzeczowe odpowiedzi na maile
Po drugie – profesjonalizm, którym wykazali się już przed ślubem, starając się dowiedzieć czegoś o nas, o tym jacy jesteśmy, co w sobie lubimy, czego nie, aż po zapytanie o naszą wizję reportażu.
Po trzecie – naturalność i wrodzony talent!  🙂 W naszym reportażu jest mnóstwo zdjęć, na których została uchwycona CHWILA…chwila wzruszenia, rozbawienia, szaleństwa, zapomnienia…a żeby wykonać takie zdjęcia, trzeba być chwilami „niewidzialnym”. Ani i Jackowi się to udało. Bywali niewidzialni. Wtapiali się w tłum, nie przeszkadzając w zabawie „bo muszą mieć dobre ujęcie”. Mają technikę i sprzęt, który pozwala na zrobienie świetnego zdjęcia w absolutnie każdych warunkach.
Po czwarte – atmosfera – zarówno na ślubie, jak i podczas pleneru – rewelacyjna. Nie jesteśmy z mężem urodzonymi modelami. Obiektyw nas onieśmiela, ale Ania i Jacek zachowywali się jak para naszych znajomych, z którymi mogliśmy swobodnie porozmawiać. Nie było komend ( „Lewa ręka 5cm w dół!”, „Prawa noga nieco do przodu!”, „Gabi, unieś podbródek 3cm do góry!”), co mogłoby być niezręczne i denerwujące.
Po piąte – szacunek do klienta – nie musieliśmy czekać, tak jak inne pary, pół roku na zdjęcia, co tydzień ich ponaglając i prosząc o jak najszybszą realizację.
Początkowo mąż zastanawiał się, dlaczego wybrałam fotografów aż z Czechowic, pytając: „To w Rybniku nie ma już dobrych fotografów?”. Być może są, ale ja chciałam NAJLEPSZYCH! Teraz, kiedy efekty ich pracy leżą przed nami w albumach, doskonale rozumie i w pełni popiera mój wybór 🙂

Gabrysia i Krzysztof

 

magiaobrazu opinie magdakajetan Opinie Klientów

Ilekroć coś wrzucicie do Internetu idę do mojej biblioteczki biorę fotoalbum i zaczynam wspominać…
Łza się w oku kręci….uwieczniliście ten magiczny dzień w cudowny sposób… Byliście naszym najlepszym wyborem 2764 Opinie Klientów2764 Opinie Klientów2764 Opinie Klientów

Magda i Kajetan

 

magiaobrazu opinie marolina marcin3 Opinie KlientówBardzo długo zastanawialiśmy się nad wyborem fotografa na nasz ślub i wesele. Zdjęcia z tego dnia są przecież pamiątką na całe życie. Właśnie dlatego tak cieszymy się z wyboru którego dokonaliśmy. Magia Obrazu którą tworzą Ania i Jacek na prawdę okazała się magiczna 😉 Zdjęcia są rewelacyjne!!! Ania i Jacek podchodzą do swojej pracy bardzo profesjonalnie a przy tym wszystkim są przesympatyczni i świetnie się z Nimi współpracuje. Bardzo podobała nam się Ich dbałość o każdy szczegół – nawet przesyłki od Nich są bardzo ładnie zapakowane ;). Ciężko nam sobie wyobrazić lepszy wybór na oprawę fotograficzną wesela niż Magia Obrazu. Szczerze i z całego serca polecamy!!! Aniu i Jacku jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za przepiękną pamiątkę. Wszyscy znajomi, rodzina oraz oczywiście my dalej zachwycamy się zdjęciami 🙂 Pozdrawiamy Serdecznie!

Karolina i Marcin

 

magiaobrazu opinie justyna dominik 1 Opinie Klientów

Żyjemy w świecie, w którym chwile zatrzymujemy w fotografiach…. Kto z nas nie wymieniał karty pamięci na większą ? 😉
Komunikujemy się obrazami, kolekcjonujemy wspomnienia, chwytamy momenty, rejestrujemy wszystko i wszędzie.
Wydaje Nam się, że w relacjonowaniu życia na żywo osiągnęliśmy poziom mistrzowski…

Zmieniam zdanie – i podpisuję się pod nim swoim nazwiskiem. Nie znam nikogo innego, kto w taki sposób potrafi robić zdjęcia. Zatrzymać ruch, zatrzymać chwilę, zatrzymać uczucia.
Zdaję sobie sprawę, że jako Młoda Para…stąpamy jeszcze po tęczy- ale bardzo fajną sprawą jest gdy, sąsiedzi lub koleżanki mamy z pracy oglądały album i mówiły ” ale widać, że się kochają….ale są tutaj szczęśliwi… to była przednia zabawa sądząc po minach”

Wiemy, że zostaną z Nami na dłużej….  przy następnych rozdziałach naszego życia.
Nikt nie zatrzyma Waszych uczuć tak jak Magia Obrazu.

Polecamy z całego serca Justyna i Dominik

 

magiaobrazu opinie anialukasz6 Opinie Klientów

Aniu, Jacku,

teraz już na spokojnie  dziękujemy za te wspaniałe pamiątki! Albumy, pendrive, wszystko jest cudowne. Myślałam, ze już nie możemy się bardziej zachwycać tymi zdjęciami, że znamy je na pamięć ale przeglądając Wasze dzieło, przeżyliśmy ten wyjątkowy dzień raz jeszcze. Podczas przeglądania zdjęć, prezentacji które tak pięknie dla nas przygotowaliście czy albumów mimo upływu czasu ciągle towarzyszą nam chwile wzruszeń ale i wybuchy śmiechu. Wszystko dzięki Waszemu poświęceniu, Waszej pasji i Waszemu talentowi do tego co robicie, bo niewątpliwie macie ogromny talent! Zachwyceni są rodzice, dziadkowie, wujkowie ale i zwariowane rodzeństwo i znajomi  udało się Wam zadowolić a nawet zachwycić wszystkich.

Praca z Wami była od samego początku przyjemnością, mimo stresu jaki towarzyszy przed ślubem o zdjęcia byliśmy spokojni  a w szale przygotowań i dopinania wszystkiego ten spokój był bezcenny! Oboje mieliśmy obawy, czy aparaty nie będą nas zawstydzać, czy będziemy się czuć swobodnie i musimy przyznać, że cała ta przygoda z Wami nie tylko nas nie krępowała ale nawet bardzo nam się spodobała.

Żartowałam sobie, że jako przyszła Panna Młoda fotografów na ślub i wesele miałam wybranych wcześniej niż mojego Męża  w obu przypadkach się nie zawiodłam!
Zobaczymy się jeszcze nie raz!

Ania i Łukasz

 

magiaobrazu opinie agata adrian Opinie Klientów

Odkąd zobaczyłam sesję plenerową moich Znajomych w wykonaniu Ani i Jacka, wiedziałam, że to właśnie Im powinniśmy powierzyć misję uwiecznienia Naszego wyjątkowego Dnia. Nie mogliśmy lepiej wybrać. Świetny kontakt, wysoka kultura osobista i cierpliwość :), widoczne zaangażowanie i pasja. Tak w skrócie mogę opisać ten duet. Współpraca układała się świetnie. Bardzo dziękujemy za wspaniałe pamiątki i polecamy wszystkim Anię i Jacek – przy nich dostrzeżecie Magię Obrazu 😉

Agata i Adrian

 

magiaobrazu opinie ola lukasz1 Opinie Klientów

Niesamowici fotografowie, niesamowici ludzie 🙂 To, co cechuje Anię i Jacka, to pełen profesjonalizm, zaangażowanie, szczery uśmiech i przede wszystkim bijąca od nich pasja. Wspaniały kontakt oraz empatia, które pomogły rozładować późniejsze ślubne napięcie sprawiły że dzień był tym najpiękniejszym. Dla tej pary nie ma rzeczy niemożliwych! Efekty pracy – fotografie i prezentacje cudowne i niezwykłe. Przepiękna pamiątka na całe życie, do której chce się co chwilę wracać. Warto było zaangażować w jej powstawanie tę świetną parę fotografów – dla efektów oraz wspomnień 🙂 Nie mogliśmy wybrać lepiej!
Gorąco polecamy każdej Młodej Parze i nie tylko.
Dziękujemy i pozdrawiamy,
Ola i Łukasz 

 

magiaobrazu opinie basia vladi Opinie Klientów

Najlepszą decyzją jaka podjeliśmy było zdecydowanie się na Was. Cieszymy się ogromnie że w tak ważnym dniu to właśnie Wy z nami byliście. Zapowiedź naszych zdjęć juz nam się podoba. Wasz profesjonalizm I współpraca są niesamowite. Życzymy każdej parze forografów jak Wy 🙂 pozdrawiamy Was serdecznie I dziękujemy

Basia i Vladi

 

magiaobrazu opinie gabi kamil Opinie Klientów

Albumy przyszły dzisiaj kurierem 🙂 Bardzo dziękujemy ! Wyszły cudnie 🙂 Miło zaskoczył nas też pendrive w pięknej oprawie ! 🙂
Dziękujemy za całą pracę, jaką wykonaliście dla nas. Cieszymy się, że to właśnie Wam powierzyliśmy uwiecznienie tych ważnych dla nas momentów. Wspaniale było z Wami współpracować !
Dziękujemy jeszcze raz za wszystko, będzie zawsze ciepło Was wspominać i wszystkim polecać ! Życzymy Wam wielu sukcesów, dalszego rozwoju i kreatywności, radości z wykonywanej pracy i dużo zdrowia 🙂
Gabriela i Kamil

 

magiaobrazu opinie emilia aleksander Opinie Klientów

Trochę czasu już od naszego ślubu i wesela minęło, ale czas najwyższy ocenić współpracę z fotografami. Oczywiście ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni. Nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji pozować oraz być fotografowani. Profesjonalne podejście oraz bardzo luźna i przyjacielska atmosfera pozwoliły nam zapomnieć o obiektywach. Podczas ceremonii oraz wesela fotografów nie zauważyliśmy. Robili swoje nie rzucając się w oczy. Podczas sesji plenerowej wszyscy świetnie się bawiliśmy – był to wspólny spacer z ciekawymi rozmowami, a niejako efektem ubocznym były fantastyczne zdjęcia.

Jakość zdjęć zarówno ślubnych , weselnych jak i plenerowych oceniamy bardzo wysoko. Zostały uchwycone najważniejsze momenty, dzięki czemu cały reportaż jest spójny i zachwycający.

Z całą pewnością możemy polecić współpracę z Anią i Jackiem – to naprawdę wysoki profesjonalizm, a poza tym fajni ludzie 🙂

Emilia i Aleksander

 

magiaobrazu opinie kasia lukasz Opinie Klientów

Bardzo polecamy Anie i Jacka! Cieszymy się, że to właśnie im poleciliśmy uchwycenie naszego ślubu i wesela. Przede wszystkim przepiękne zdjęcia bardzo wysokiej jakości. Pełen profesjonalizm, całą imprezę pozostawali niewidoczni i w pełnej gotowości, dzięki czemu wszystkie najważniejsze momenty mamy zapisane na fotografiach. Przemili ludzie, z głową pełną pomysłów i kreatywności. Zawsze doradzą co zrobić aby zdjęcia były jak najciekawsze. Bardzo Polecamy !
Kasia i Łukasz

 

magiaobrazu opinie kasia pawel1 Opinie Klientów

Niesamowita Para fotografów 🙂 Współpracują ze sobą cudownie, co później owocuje na oglądanych zdjęciach. Przed ślubem dostaliśmy od fotografów ankietę,  w której określaliśmy co jest dla nas obiektem priorytetowym. Byliśmy tym bardzo zaskoczeni. Zaangażowani w 100%, otwarci na różne propozycje. Sami mają pełną głowę nowych pomysłów. Zdjęcia są super profesjonalne. Oczekiwany czas zdjęć jest bardzo szybki. Następnego dnia albo dwa dni później, dostaliśmy już niesamowitych 5 zdjęć:)
Albumy, które zamówiliśmy od Pani Ani i Jacka nic dodać nic ująć:-)
Polecamy bez wahania Panią Annę & Jacka Bieniek:-)

Pozdrawiamy Państwa Serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego w karierze zawodowej oraz w życiu osobistym:-)
Kasia i Paweł

 

magiaobrazu opinie aga mathieu Opinie Klientów

Ania and Jacek were photographers on our Wedding Day. They are amazing to catch every little emotion, smile, kiss, just to catch the moment. When we saw their pictures we got gossebumbs! Also, they work very efficient – our photosession in plener took just 20 min and the result is just fabulous. The cooporetion and communication, both before the wedding, during and afterwards, was very smooth and easy. Some of our friends getting married soon have already asked us for the contact to Ania and Jacek – that is the best proof of your proffesionalism. Thank you and take care!
Agnieszka i Mathieu

 

magiaobrazu opinie aneta bartek Opinie Klientów

Zdjęcia są dla mnie najważniejszą pamiątką, dlatego wybór fotografa był jedną z kluczowych decyzji jaką musieliśmy podjąć przy organizacji ślubu. Po przejrzeniu wielu prac czuliśmy, że ciepły styl Magii Obrazu jest najbliższy naszym sercom. Mimo, że nie dane nam było spotkać się przed ślubem, zdjęcia spełniły nasze oczekiwania i zachwyciły gości. Ania i Jacek nie tylko znają się na swojej pracy i tworzą przepiękne obrazy, ale także dbają o klientów na każdym etapie przygotowań.

Aneta i Bartek

 

magiaobrazu opinie aga piotr Opinie Klientów

Przepiękne zdjęcia, cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość tym właśnie cechują się Ania i Jacek. Zdjęcia zarówno z uroczystości zaślubin, jak i z wesela oraz pleneru są jednocześnie spontaniczne i przemyślane. Piękne fotografie oddają w pełni barwy przyrody i uczucia naszego najpiękniejszego dnia. Utrwalona została nasza radość i emocje. Wspaniała atmosfera jaka towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej oraz indywidualne podejście uczyniły z niej dla nas czystą przyjemność. Efektem są niesamowite zdjęcia, którymi zachwyca się cała rodzina, znajomi i oczywiście my. To naprawdę super sprawa spotkać kogoś, kto kocha swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Gorąco polecamy 🙂
Agnieszka i Piotr

 

magiaobrazu opinie agata piotr Opinie Klientów

Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że trafiliśmy pod właściwy adres ! 😉
Na miesiąc przed naszym ślubem wygraliśmy konkurs dla narzeczonych (organizowany przez Nasz Album Ślubny), którego nagrodą była sesja narzeczeńska u naszych fotografów. Szczerze polecamy taką sesję, jako rozgrzewkę przed Wielkim Dniem i reportażem ślubnym. Szczególnie, że zaangażowanie i profesjonalizm Ani i Jacka sprawił, iż mamy niesamowitą pamiątkę. A na dodatek pomogli nam zrobić cudowne podziękowania dla naszych Rodziców.
Dzień ślubu, to nerwy, nerwyyy … ale gdy tylko się zjawili, rozładowali nasz stres 🙂 W takim dniu, obecność dwóch, profesjonalnych, subtelnych fotografów sprawiła, że podczas uroczystości oraz wesela byli “niewidoczni”, ale zarazem pomocni. Zawsze o czasie w odpowiednim miejscu. Idealnie została uchwycona atmosfera i towarzyszące nam emocje.
Reportaż ślubny – bajka ! Podczas wybierania miejsca na sesję byli niesamowicie pomocni. Odpowiadali na każde nasze pytanie i służyli dobrymi radami. Po sesji narzeczeńskiej wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać, jednak zdjęcia z pleneru ślubnego przerosły nasze oczekiwania. WOW! Pełen profesjonalizm!
Mamy wrażenie, że przeżywali nasz ślub, tak samo mocno jak my 😉
Powiemy krótko: POLECAMY (!!!) każdemu z osobna i wszystkim razem.
Z całego serca bardzo Wam za wszystko DZIĘKUJEMY !!! Jesteście najlepsi <3
Agata i Piotrek

 

magiaobrazu opinie dominika michal Opinie Klientów

Miły dzień spędzony w towarzystwie Ani i Jacka zaowocował cudownymi zdjęciami.
Prawdziwy charakter i atmosfera Wiednia zostały zatrzymane na fotografiach i pozostaną na zawsze w naszej pamięci. Podejście do pracy jest bardo profesjonalne, a dbałość o to, by każdy szczegół na zdjęciu wyglądał wyjątkowo sprawia, że obrazy są jak z bajki!
Dziękujemy Wam za przepiękne ujęcia naszej miłości, które wywołują u nas łzy szczęścia i w wzruszenia!
Dominika i Michał

opinie fotograf magiaobrazu angelikajan Opinie Klientów

magiaobrazu opinie kasiapaul Opinie Klientów

opinie magiaobrazu magdawojtek Opinie Klientów

magiaobrazu opinie beatalukasz Opinie Klientów

magiaobrazu opinie monikamateusz Opinie Klientów

opinie magiaobrazu magdapawel Opinie Klientów

magiaobrazu opinie wioleta zbyszek Opinie Klientów

opinie magiaobrazu lucynalukasz Opinie Klientów

opinie magiaobrazu magdapatryk Opinie Klientów

opinie magiaobrazu kasiaeliasz Opinie Klientów

magiaobrazu opinie moniawojtek Opinie Klientów

opinie magiaobrazu martatomek Opinie Klientów

opinie magiaobrazu agakarol Opinie Klientów

opinie magiaobrazu kasiapiotr Opinie Klientów

opinie magiaobrazu izadawid Opinie Klientów

magiaobrazu opinie monikapiotr Opinie Klientów

magiaobrazu opinie martaradek Opinie Klientów

opinie magiaobrazu gosialukasz Opinie Klientów

opinie magiaobrazu angelikaadam Opinie Klientów

opinie magiaobrazu magdapiotr Opinie Klientów

opinie magiaobrazu magda marcin Opinie Klientów

opinie magiaobrazu aniagabriel Opinie Klientów

opinie magiaobrazu asiatomek Opinie Klientów

opinie magiaobrazu magdagrzegorz Opinie Klientów

referencje kasiaprzemek Opinie Klientów

magiaobrazu opinie aniatomek Opinie Klientów

magiaobrazu opinie magdamariusz Opinie Klientów

magiaobrazu opinie sabinapiotr Opinie Klientów

opinie magiaobrazu martavincent Opinie Klientów

opinie magiaobrazu aniamichal Opinie Klientów

referencje joladamian Opinie Klientów

referencje kasiapawel Opinie Klientów

referencje kasialukasz Opinie Klientów

referencje kamilamaciek Opinie Klientów

referencje karolablazej Opinie Klientów

referencje kasiasebastian Opinie Klientów

referencje iwonamarcin Opinie Klientów

referencje sabinamichal Opinie Klientów

referencje sylwiatomek Opinie Klientów

referencje agamaciek Opinie Klientów

referencje kasiaszymon Opinie Klientów

referencje aniaolek Opinie Klientów

referencje aniabartek Opinie Klientów

referencje aniaslawek Opinie Klientów

referencje dominikapawel Opinie Klientów