Skontaktuj się z nami
przez formularz
lub
plener slubny, sesja slubna , plener slubnyi slask, sesja slubna slask, fotografia slubna slask, zdjecia slubne slask, fotografia slubna katowice, zdjecia slubne katowice, romantyczna sesja slubna slask, fotografia slubna czestochowa, zdjecia slubne zawiercie, zdjecia slubne bielsko, fotograf slubny katowice, zdjecia slubne katowice, fotografia slubna bielsko, oryginalny plener slubny, oryginalna sesja slubna, sesja slubna z autem, www.magiaobrazu.com, Anna i Jacek Bieniek,

Strona ta powstała z miłości i wielkiej pasji Czy jest to ślub, czy sesja rodzinna, portretowa, a nawet reklamowa – uwielbiamy chwile spędzane z aparatem. Kochamy to, co robimy i robimy to, co kochamy!

Pozytywnie nastawieni do świata, zarażamy optymizmem tych, których spotykamy. Uwielbiamy chodzić po górach, podróżować (zwłaszcza kulinarnie) i odkrywać nowe rzeczy. Gdy tylko mamy chwilkę wolną od pracy, można nas spotkać na rowerze, na spacerze, w dobrej knajpce albo w gronie przyjaciół.

 

W dniu ślubu nie ingerujemy w bieg wydarzeń, obserwujemy emocje, drobne gesty, to, co wówczas najważniejsze (ale też oczywiście zawsze możecie liczyć na nasze wskazówki), zaś na sesjach, choć jesteśmy nieco “bliżej” – nie pozwalamy się Wam czuć nieswojo – spacerujemy, opowiadamy, rozbawiamy – nie będziecie się nudzić.
Szczere uczucia, naturalne reakcje, które budują nastrój tych chwil, czynią naszą pracę najwspanialszą na świecie!

 

Nasze zdjęcia były wielokrotnie wyróżniane w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach branży ślubnej – Fearless Photographers, Wedding Photography Select, My Wed, Wedding Photographer Society, Your Perfect Wedding Photographer, Zankyou, Planujemy Wesele, Bridelle. Zostaliśmy zakwalifikowani jako jedni ze 100 NAJLEPSZYCH FOTOGRAFÓW NA ŚWIECIE przez stowarzyszenie Wedding Photographer Society w 2016 roku.

wedding photographer societys
wedding photographer societys
wedding photographer societys
wedding photographer societys
wedding photographer societys
wedding photographer societys