fbpx

Fotografia ślubna Śląsk Magia Obrazu » Zdjęcia ślubne i rodzinne - Bielsko, Śląsk, Cała Polska

magiaobrazu O nas

Strona ta powstała z miłości i wielkiej pasji 🙂 Nasze podejście do fotografii charakteryzuje przede wszystkim naturalność. Zdjęcia, które otrzymujecie są romantyczne i reporterskie, delikatne i dociekliwe, poważne i radosne… a przede wszystkim pełne emocji.

Czy jest to ślub, czy sesja rodzinna, portretowa, a nawet reklamowa – uwielbiamy chwile spędzane z aparatem. Kochamy to, co robimy i robimy to, co kochamy!

W dniu ślubu nie ingerujemy w bieg wydarzeń, obserwujemy emocje, drobne gesty, to, co wówczas najważniejsze (ale też oczywiście zawsze możecie liczyć na nasze wskazówki), zaś na sesjach, choć jesteśmy nieco “bliżej” – nie pozwalamy się Wam czuć nieswojo – spacerujemy, opowiadamy, rozbawiamy – nie będziecie się nudzić 🙂
Szczere uczucia, naturalne reakcje, które budują nastrój tych chwil, czynią naszą pracę najwspanialszą na świecie!

Należymy do prestiżowych międzynarodowych i ogólnopolskich grup fotografów ślubnych – Fearless Photographers, Wedding Photography SelectMy Wed, Wedding Photographer Society i Wedding Team. Jesteśmy polecani przez prestiżowy portal ZankyouByliśmy członkami  The Wedding & Portrait Society. Otrzymaliśmy również certyfikat Firmy Godnej Zaufania.

 

FeaturedOn150 O nasExcellenceAwarded100 O nastop100weddingphotographers O nasbadge black pl O nasFeatured Wedding Vendor   The Wed Clique 150x150 O nas