Ślubne zakupy

Jesteście na etapie przygotowań przedślubnych ? Polecamy sklep www.SlubneZakupy.pl

Sklep www.SlubneZakupy.pl nie jest zwykłym sklepem internetowym. Wystarczy tu wejść, aby realne stały się najskrytsze marzenia o wspaniałym ślubie i weselu. Można je zrealizować nie wychodząc z domu, kilkoma kliknięciami w klawiaturę komputera. Dlatego planując ślub odwiedź go koniecznie, a przekonasz się że wkrótce zostaniesz stałym klientem.

Tym co wyróżnia sklep, jest duży wybór doskonałej jakości produktów.

Znajdziesz tu szeroką gamę artykułów dekoracyjnych, dzięki którym stworzysz niepowtarzalny wystrój sali weselnej – od niezastąpionych balonów poprzez dekoracje z papieru, aż do materiałów i wstążek. Możemy również nabyć wszystko, co jest niezbędne do dekoracji weselnego stołu – obrusy, świece, sztuczne kwiaty, wazony, konfetti i wizytówki dla gości.

Także osoby, które zdecydują się na samodzielne dekorowanie kościoła nie będą zawiedzione, gdyż dzięki produktom z  działu „ozdoby kościoła” będzie to zadanie proste, a efekt zachwyci każdego z gości.

Oprócz dekoracji kościoła i ślubnej sali, nabędziemy tu wszelkiego rodzaju ozdoby na samochód, dzięki którym nawet zwykłe auto zamieni się w prawdziwą ślubną limuzynę.

Wesele i ślub wiążą się także z wyjątkowymi zwyczajami. Dlatego w sklepie oferującym produkty niezbędne podczas tych uroczystości nie mogło zabraknąć tego, czym można obsypać Parę Młodą – płatków róż i konfetti. Można tu kupić także specjalne kieliszki do stłuczenia na szczęście przez nowożeńców, także teksty podziękowań dla rodziców.

Jednym z pierwszych zakupów osób planujących ślub są zaproszenia dla gości, które także znajdziemy na stronie www.SlubneZakupy.pl . Aby natomiast uroczystości były upamiętnione, nabyć można albumy na zdjęcia i księgi gości.

Ponadto, znajdziemy wszystko co sprawi, że dopniemy przygotowania na ostatni guzik – poduszki na obrączki, upominki dla gości, etykiety na alkohol, ozdoby na weselny tort.

Również każda panna młoda może tu znaleźć niezbędne dodatki – podwiązkę i torebkę, które będą stanowić doskonałe dopełnienie ślubnej kreacji.

Oferowane produkty są na pewno warte swojej ceny, gdyż nie znajdziemy tu rzeczy przeciętnych i nijakich, wszystkie są starannie dobrane tak, że sklep stanowi zbiór najpiękniejszych przedmiotów jakie chce się mieć podczas własnego ślubu i wesela.

Zobacz naszą galerię fotografii : www.magiaobrazu.com

Skontaktuj się z nami:

* poprzez formularz kontaktowy https://www.magiaobrazu.com/kontakt/

* pod numerem telefonu: 608712019 / 662019661

* pisząc na maila: jacekanna@gmail.com

Dołącz do nas na facebooku: www.facebook.com/magiaobrazu

Jesteśmy również na Pinterest! Follow Me on Pinterest

 

Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie jest publikowany, czy udostępniany Pola obowiązkowe są zaznaczone *

plener slubny o wschodzie slonca, plener slubny, sesja slubna , plener slubnyi slask, sesja slubna slask, fotografia slubna slask, zdjecia slubne slask, fotografia slubna katowice, zdjecia slubne katowice, romantyczna sesja slubna slask, fotografia slubna czestochowa, zdjecia slubne zawiercie, zdjecia slubne bielsko, fotograf slubny katowice, zdjecia slubne katowice, fotografia slubna bielsko, oryginalny plener slubny, oryginalna sesja slubna, sesja slubna z autem, www.magiaobrazu.com, Anna i Jacek Bieniek,Skontaktuj się z nami
przez formularz
lub
kontakt@magiaobrazu.com
608712019