Ania i Łukasz

Jesteśmy szczerze zachwyceni efektem.

Wiedzieliśmy oczywiście, że należy się po Was spodziewać najwyższej jakości i profesjonalizmu w każdym calu, ale efekt przerósł wszelkie oczekiwania. Dzięki Wam, nasze wspaniałe zaślubiny i wesele zostało na zawsze uwiecznione w formie przepięknych zdjęć, które będą nam z pewnością towarzyszyć do końca życia i umożliwią w dowolnej chwili przeniesienie się raz jeszcze do tamtego dnia i powtórne przeżycie emocji, które nam wtedy towarzyszyły.

Jesteście cudownymi fotografami, ale co jeszcze ważniejsze wspaniałymi, ciepłymi i pełnymi uśmiechu ludźmi którzy zarażają innych swoją niezwykłą aurą. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy Was poznać i że to właśnie Wam powierzyliśmy realizację naszego ślubnego reportażu.

Pozdrawiamy i życzymy Wszystkiego dobrego,

Ania i Łukasz

Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie jest publikowany, czy udostępniany Pola obowiązkowe są zaznaczone *

plener slubny o wschodzie slonca, plener slubny, sesja slubna , plener slubnyi slask, sesja slubna slask, fotografia slubna slask, zdjecia slubne slask, fotografia slubna katowice, zdjecia slubne katowice, romantyczna sesja slubna slask, fotografia slubna czestochowa, zdjecia slubne zawiercie, zdjecia slubne bielsko, fotograf slubny katowice, zdjecia slubne katowice, fotografia slubna bielsko, oryginalny plener slubny, oryginalna sesja slubna, sesja slubna z autem, www.magiaobrazu.com, Anna i Jacek Bieniek,Skontaktuj się z nami
przez formularz
lub
kontakt@magiaobrazu.com
608712019