Magda i Grzegorz

„Odkąd pamiętam, z licealnych czasów, Ania i Jacek zawsze byli razem. Doszło do tego, że teraz nawet razem pracują! No chyba, że w pracy leżą, na przykład na ściółce pełnej kleszczy: to się nazywa poświęcenie! Ich praca w parze przekłada się na stuprocentowy efekt i ma same zalety. Gdzie nie ma Jacka, tam jest Ania i odwrotnie. Dzięki temu wszystkie bezcenne chwile uwiecznione są niemal z każdej perspektywy. Każdy uśmiech, każde wzruszenie, łezka w oku, ziarnko ryżu, a nawet kropla wody z kropidła!”

„OK – to pisałem ja – Mąż, czyli ten bardziej romantyczny, a teraz kolej na Żonę – realistkę mocno stąpającą po ziemi”.

„Od pierwszego spotkania doceniłam pełen profesjonalizm, pełne zaangażowanie, gotowość i otwarcie na wszelkie nasze oczekiwania, które Ani i Jackowi przychodzą zupełnie naturalnie. Mają swoją wizję, w której realizacji są naprawdę perfekcyjni! Ale, co dla mnie najważniejsze, potrafią słuchać. Dodatkowo tak przyziemne i oczywiste sprawy, jak dotrzymywanie terminów i szybkość realizacji projektu są równie wielkim ich atutem jak talent do robienia zdjęć, który niewątpliwie posiadają”.

Dziękujemy za piękne zdjęcia i gorąco wszystkim polecamy!

plener slubny o wschodzie slonca, plener slubny, sesja slubna , plener slubnyi slask, sesja slubna slask, fotografia slubna slask, zdjecia slubne slask, fotografia slubna katowice, zdjecia slubne katowice, romantyczna sesja slubna slask, fotografia slubna czestochowa, zdjecia slubne zawiercie, zdjecia slubne bielsko, fotograf slubny katowice, zdjecia slubne katowice, fotografia slubna bielsko, oryginalny plener slubny, oryginalna sesja slubna, sesja slubna z autem, www.magiaobrazu.com, Anna i Jacek Bieniek,Skontaktuj się z nami
przez formularz
lub
kontakt@magiaobrazu.com
608712019