Urszula i Jacek

Pierwsza rzeczą, którą przykuła nasza uwagę do zdjęć Ani i Jacka to artystyczna gra z głębią obrazu i miękkim światłem, które nadają zdjęciom klimatu i magii.

Ostatecznie przeważyła ich elastyczność i dostosowanie usług do naszych specyficznych oczekiwań, czasu i budżetu. Jednym słowem, zamiast sztampowego pakietu weselnego – zdjęcia szyte na miarę!

W dniu przyjęcia potrafili utrzymać balans między wtapianiem się w tło a zjawianiem się wszędzie gdzie trzeba. Szybko zdobyli sobie sympatie i zaufanie gości, nawet tych którzy zazwyczaj nie czują się swobodnie przed obiektywem.

Dla ujęcia ‚mamy to!’ są w stanie zrobić wszystko. Zgodnie z prośbą, ‚upolowali’ dla nas ‚the golden hour’, a nietypowe ujęcia z góry wydobyły uroki sukni z trenem i magicznego otoczenia.

Gorąco polecamy, za talent, elastyczność i osobowość.

Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie jest publikowany, czy udostępniany Pola obowiązkowe są zaznaczone *

plener slubny o wschodzie slonca, plener slubny, sesja slubna , plener slubnyi slask, sesja slubna slask, fotografia slubna slask, zdjecia slubne slask, fotografia slubna katowice, zdjecia slubne katowice, romantyczna sesja slubna slask, fotografia slubna czestochowa, zdjecia slubne zawiercie, zdjecia slubne bielsko, fotograf slubny katowice, zdjecia slubne katowice, fotografia slubna bielsko, oryginalny plener slubny, oryginalna sesja slubna, sesja slubna z autem, www.magiaobrazu.com, Anna i Jacek Bieniek,Skontaktuj się z nami
przez formularz
lub
kontakt@magiaobrazu.com
608712019