Ania i Tomek

Ślub organizowaliśmy w bardzo krótkim czasie. Anię i Jacka „znaleźliśmy” niecały miesiąc przed ceremonią, po licznych nieudanych próbach szukania fotografa. Po pierwszym kontakcie wiedzieliśmy, że trafiliśmy na profesjonalnych i rzetelnych Fotografów – kwestie umowy, zakres usług wszystko zostało omówione i było od początku transparentne. Po uzgodnieniu formalności dostaliśmy szczegółową listę pytań, która pomogła sprecyzować nasze oczekiwania co do usług fotograficznych.

W dniu ślubu byli punktualni, a ich doświadczenie i opanowanie skutkowało dobrymi radami i pomocą. Dzięki sugestiom i wskazówkom Ani tego dnia czułam się pewniej i wszystko udało się idealnie.

Należy podkreślić, że w pełni wywiązali się z postanowień umowy, w szczególności dotrzymali wszystkich terminów. Ważne jest także to, że podczas uroczystości pracują w Dwójkę, co prowadzi do znacznie lepszego efektu niż może dać fotograf pracujący samemu.

Ania i Jacek za pomocą kadrów i światła stworzyli piękną opowieść najważniejszego dla nas dnia. Album w formacie kwadratu stanowi najcenniejszą pamiątkę – gdzie chronologia i kompozycja ujęć tworzą spójną całość. My i nasi Goście jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć. Czekamy na kolejną okazję, którą powierzymy Ani i Jackowi, aby uwiecznili na fotografiach malowanych światłem. 🙂

Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie jest publikowany, czy udostępniany Pola obowiązkowe są zaznaczone *

plener slubny o wschodzie slonca, plener slubny, sesja slubna , plener slubnyi slask, sesja slubna slask, fotografia slubna slask, zdjecia slubne slask, fotografia slubna katowice, zdjecia slubne katowice, romantyczna sesja slubna slask, fotografia slubna czestochowa, zdjecia slubne zawiercie, zdjecia slubne bielsko, fotograf slubny katowice, zdjecia slubne katowice, fotografia slubna bielsko, oryginalny plener slubny, oryginalna sesja slubna, sesja slubna z autem, www.magiaobrazu.com, Anna i Jacek Bieniek,Skontaktuj się z nami
przez formularz
lub
kontakt@magiaobrazu.com
608712019