Jolka i Damian

Wiele już słów zostało skreślonych, by opisać fantastyczny duet: Anię i Jacka i ich Magię Obrazu, pozwolimy sobie jednak opowiedzieć naszą historię współpracy, żeby inne pary, podobnie jak i my, nie miały wątpliwości, że oto trafiły pod najwłaściwszy adres. Odkąd tylko zaczęliśmy planować ten nasz Wielki Dzień nie mieliśmy wątpliwości, że to właśnie im chcielibyśmy powierzyć uwiecznienie go na fotografiach. Z Anią znamy się już jakiś czas, a niedługo przed ślubem dane nam było poznać Jacka, efekty ich pracy podziwialiśmy wielokrotnie przeglądając tworzone przez nich reportaże. Podczas ślubu i wesela praktycznie nie zauważaliśmy ich obecności, w czasie pleneru służyli radą i nasz wspólny spacer po strzeleckim parku zaowocował pięknymi ujęciami. Kiedy pierwszy raz dane nam było zobaczyć efekty naszej współpracy, byliśmy zachwyceni (mimo, iż nasze oczekiwania w związku z tym, co dane nam było podejrzeć na ich stronie wcześniej, wcale nie były małe:)).
Duet Jacków łączy w sobie pasję, profesjonalizm, dyskrecję i umiejętność chwytania chwili, by następnie przekuć ją w obraz – chyba najlepszą z możliwych pamiątek. Dwa różne spojrzenia, dwie różne perspektywy, których zestawienie powoduje wierne odtworzenie panującej atmosfery, wychwycenie i uwiecznienie tego, co najważniejsze. Chyba właśnie zestawienie tych wszystkich elementów – to właśnie Magia ich Obrazu. Aniu i Jacku: jeszcze raz z całego serca dziękujemy Wam za Waszą cichą obecność, za to, że dzięki Wam te wszystkie chwile uwiecznione na zdjęciach będą odżywać w naszej pamięci, za Wasze pomysły, profesjonalizm i przemiłą współpracę!

plener slubny o wschodzie slonca, plener slubny, sesja slubna , plener slubnyi slask, sesja slubna slask, fotografia slubna slask, zdjecia slubne slask, fotografia slubna katowice, zdjecia slubne katowice, romantyczna sesja slubna slask, fotografia slubna czestochowa, zdjecia slubne zawiercie, zdjecia slubne bielsko, fotograf slubny katowice, zdjecia slubne katowice, fotografia slubna bielsko, oryginalny plener slubny, oryginalna sesja slubna, sesja slubna z autem, www.magiaobrazu.com, Anna i Jacek Bieniek,Skontaktuj się z nami
przez formularz
lub
kontakt@magiaobrazu.com
608712019