Judy & Clive

Ania i Jacek są bardzo utalentowaną parą. Wspaniale współpracują razem, mają nie tylko talent ale też i doświadczenie dzięki któremu wiedzą kiedy ważna jest szybka reakcja, jak ustawić parę, w jakim miejscu najlepiej łapać, jak grają kolory, etc. Profesjonalni, komunikatywni, rzeczowi – znają się na obsłudze ślubów i wesel, świetnie wpasowują się w rytm, zadają sobie trud poznania ludzi, których będą fotografować, co znacznie ułatwia współpracę.
Jesteśmy ze zdjęć z naszego ślubu i wesela ogromnie zadowoleni. Mamy przepiękną pamiątkę wyjątkowego dnia. Począwszy od uroczystości w kościele, przez życzenia, sesje i zabawę, Ania i Jacek wspaniałe uchwycili atmosferę, uczucia, radość, ciepło i całą aurę. A robiąc to byli w zasadzie niewidoczni, co jest świadectwem zarówno profesjonalizmu jak i klasy.
Jednym z najwspanialszych zdjęć z naszego wesela jest zdjęcie podczas naszego tańca. Ten moment był tylko jeden, Jacek nie znał choreografii ale w idealnym momencie wyciągnął rękę i cyk, moment zatrzymany na resztę życia.
Współpraca z Anią i Jackiem była łatwa i przyjemna, ich otwartość i przejrzystość w porozumiewaniu się, elastyczność i cierpliwość były naprawdę bezcenne. Szczególnie przy zamawianiu albumów, kiedy przetestowaliśmy ich cierpliwość do maksimum.
Jesteśmy nie tylko bardzo zadowoleni ale również wdzięczni za trud włożony w pracę, który zaowocował spektakularnymi zdjęciami. Dziękujemy i serdecznie polecamy!
Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie jest publikowany, czy udostępniany Pola obowiązkowe są zaznaczone *

plener slubny o wschodzie slonca, plener slubny, sesja slubna , plener slubnyi slask, sesja slubna slask, fotografia slubna slask, zdjecia slubne slask, fotografia slubna katowice, zdjecia slubne katowice, romantyczna sesja slubna slask, fotografia slubna czestochowa, zdjecia slubne zawiercie, zdjecia slubne bielsko, fotograf slubny katowice, zdjecia slubne katowice, fotografia slubna bielsko, oryginalny plener slubny, oryginalna sesja slubna, sesja slubna z autem, www.magiaobrazu.com, Anna i Jacek Bieniek,Skontaktuj się z nami
przez formularz
lub
kontakt@magiaobrazu.com
608712019