Magda i Patryk

Jedną z większych przyjemności jest możliwość wspólnego działania z ludźmi, którzy świetnie znają się na swojej profesji. Jeżeli dodatkowo angażują swoją pełną i szczerą uwagę, cały proces staje się przygodą. Gdy w grę wchodzi jeszcze prawdziwy talent, efekt jest piorunujący.

Jacek i Ania byli w stanie dostosować się do naszych wymagań i naszej wizji oraz do często zmieniających się okoliczności, jednocześnie nie tracąc poczucia wartości tego, co robią. Słuchali naszych próśb i uwag, ale również radzili – jak to zwykle bywa, gdy ma się do czynienia z fachowcami – radzili dobrze.

Co niezwykle ważne, a jednak wciąż rzadko rozumiane i spotykane, nigdy nie zapominali do kogo należy święto jakim jest ślub i wesele: byli niewidzialni, a widzieli wszystko.

Jeżeli wręczając czek za wykonane zadanie czujesz również, że masz ochotę kogoś uściskać lub zaprosić na obiad, znaczy że trafiłeś na właściwych ludzi.

plener slubny o wschodzie slonca, plener slubny, sesja slubna , plener slubnyi slask, sesja slubna slask, fotografia slubna slask, zdjecia slubne slask, fotografia slubna katowice, zdjecia slubne katowice, romantyczna sesja slubna slask, fotografia slubna czestochowa, zdjecia slubne zawiercie, zdjecia slubne bielsko, fotograf slubny katowice, zdjecia slubne katowice, fotografia slubna bielsko, oryginalny plener slubny, oryginalna sesja slubna, sesja slubna z autem, www.magiaobrazu.com, Anna i Jacek Bieniek,Skontaktuj się z nami
przez formularz
lub
kontakt@magiaobrazu.com
608712019