Judy & Clive

Ania i Jacek są bardzo utalentowaną parą. Wspaniale współpracują razem, mają nie tylko talent ale też i doświadczenie dzięki któremu wiedzą kiedy ważna jest szybka reakcja, jak ustawić parę, w jakim miejscu najlepiej łapać, jak grają kolory, etc. Profesjonalni, komunikatywni, rzeczowi – znają się na obsłudze ślubów i wesel, świetnie wpasowują się w rytm, zadają sobie trud poznania ludzi, których będą fotografować, co znacznie ułatwia współpracę.
Jesteśmy ze zdjęć z naszego ślubu i wesela ogromnie zadowoleni. Mamy przepiękną pamiątkę wyjątkowego dnia. Począwszy od uroczystości w kościele, przez życzenia, sesje i zabawę, Ania i Jacek wspaniałe uchwycili atmosferę, uczucia, radość, ciepło i całą aurę. A robiąc to byli w zasadzie niewidoczni, co jest świadectwem zarówno profesjonalizmu jak i klasy.
Jednym z najwspanialszych zdjęć z naszego wesela jest zdjęcie podczas naszego tańca. Ten moment był tylko jeden, Jacek nie znał choreografii ale w idealnym momencie wyciągnął rękę i cyk, moment zatrzymany na resztę życia.
Współpraca z Anią i Jackiem była łatwa i przyjemna, ich otwartość i przejrzystość w porozumiewaniu się, elastyczność i cierpliwość były naprawdę bezcenne. Szczególnie przy zamawianiu albumów, kiedy przetestowaliśmy ich cierpliwość do maksimum.
Jesteśmy nie tylko bardzo zadowoleni ale również wdzięczni za trud włożony w pracę, który zaowocował spektakularnymi zdjęciami. Dziękujemy i serdecznie polecamy!
Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie jest publikowany, czy udostępniany Pola obowiązkowe są zaznaczone *

Urszula i Jacek

Pierwsza rzeczą, którą przykuła nasza uwagę do zdjęć Ani i Jacka to artystyczna gra z głębią obrazu i miękkim światłem, które nadają zdjęciom klimatu i magii.

Ostatecznie przeważyła ich elastyczność i dostosowanie usług do naszych specyficznych oczekiwań, czasu i budżetu. Jednym słowem, zamiast sztampowego pakietu weselnego – zdjęcia szyte na miarę!

W dniu przyjęcia potrafili utrzymać balans między wtapianiem się w tło a zjawianiem się wszędzie gdzie trzeba. Szybko zdobyli sobie sympatie i zaufanie gości, nawet tych którzy zazwyczaj nie czują się swobodnie przed obiektywem.

Dla ujęcia ‚mamy to!’ są w stanie zrobić wszystko. Zgodnie z prośbą, ‚upolowali’ dla nas ‚the golden hour’, a nietypowe ujęcia z góry wydobyły uroki sukni z trenem i magicznego otoczenia.

Gorąco polecamy, za talent, elastyczność i osobowość.

Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie jest publikowany, czy udostępniany Pola obowiązkowe są zaznaczone *

Ania i Tomek

Ślub organizowaliśmy w bardzo krótkim czasie. Anię i Jacka „znaleźliśmy” niecały miesiąc przed ceremonią, po licznych nieudanych próbach szukania fotografa. Po pierwszym kontakcie wiedzieliśmy, że trafiliśmy na profesjonalnych i rzetelnych Fotografów – kwestie umowy, zakres usług wszystko zostało omówione i było od początku transparentne. Po uzgodnieniu formalności dostaliśmy szczegółową listę pytań, która pomogła sprecyzować nasze oczekiwania co do usług fotograficznych.

W dniu ślubu byli punktualni, a ich doświadczenie i opanowanie skutkowało dobrymi radami i pomocą. Dzięki sugestiom i wskazówkom Ani tego dnia czułam się pewniej i wszystko udało się idealnie.

Należy podkreślić, że w pełni wywiązali się z postanowień umowy, w szczególności dotrzymali wszystkich terminów. Ważne jest także to, że podczas uroczystości pracują w Dwójkę, co prowadzi do znacznie lepszego efektu niż może dać fotograf pracujący samemu.

Ania i Jacek za pomocą kadrów i światła stworzyli piękną opowieść najważniejszego dla nas dnia. Album w formacie kwadratu stanowi najcenniejszą pamiątkę – gdzie chronologia i kompozycja ujęć tworzą spójną całość. My i nasi Goście jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć. Czekamy na kolejną okazję, którą powierzymy Ani i Jackowi, aby uwiecznili na fotografiach malowanych światłem. 🙂

Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie jest publikowany, czy udostępniany Pola obowiązkowe są zaznaczone *

Małgorzata i Maciej

Magia Obrazu to zdecydowanie nieprzypadkowa nazwa! Każde zdjęcie, które zostało przez Was zrobione jest wyjątkowe, magiczne. Jesteście profesjonalistami w każdym calu, pomimo naszego stresu potrafiliście cudownie uchwycić nasze emocje, byliście zawsze we właściwym miejscu i czasie 🙂

Dzięki Wam mamy piękną pamiątkę z Naszego Wyjątkowego Dnia. Po otrzymaniu wybranych zdjęć z ceremonii i pleneru oczekiwaliśmy z niecierpliwością na wszystkie zdjęcia, które, tak jak zapowiedź, okazały się niesamowite 🙂

Jeszcze raz dziękujemy Wam bardzo i polecamy Was z całego serca kolejnym Parom Młodym! 😉

Weronika i Wojtek

Wybór fotografa ślubnego był dla nas niezmiernie ważny, a pierwszą styczność z Magią Obrazu mieliśmy dzięki temu, że Ania i Jacek fotografowali już śluby w naszym kościele i podczas remontów. Od razu zaufaliśmy im w kwestii uchwycenia piękna architektury pomimo rusztowań w kościele, a po bliższym poznaniu (przejrzenie ich strony internetowej i reportaży oraz późniejsza korespondencja), zaufaliśmy im też w kwestii profesjonalnego i ciepłego podejścia do całego reportażu, oraz personalnego podejścia do każdej z par. Mają niesamowite doświadczenie odnośnie pracy w każdych warunkach, ich szczerość i dobre rady były niezwykle cenne! Zwłaszcza, że uczciwie podpowiedzieli nam, że w naszej sytuacji (ślub w centrum Krakowa) nie ma potrzeby domawiania sesji ślubnej w inny dzień, która również odbyłaby się w centrum Krakowa… 🙂 Sprawnie uwinęliśmy się z szybką, ale przepiękną sesją po uroczystości, a Jacek i Ania zręcznie nawigowali krakowskie korki i zjawili się na weselu tuż po nas (mimo, że musieli jeszcze dobiec do auta, które trudno zaparkować w centrum!). Podczas sesji narzeczeńskiej wykazali się też cierpliwością do pracy w trudnych warunkach pogodowych (wiatr!) i nie pozwolili, aby wichura zepsuła nasze fryzury 😀

Zdjęcia są przepiękne i wzruszające – fotografowie uchwycili wszystkie najważniejsze momenty i zdjęcia w pełni wystarczają nam za całą dokumentację z uroczystości (nie zatrudniliśmy kamerzysty). Bardzo podobają nam się też dwa punkty widzenia – Ania i Jacek mają różną wrażliwość artystyczną, różne aparaty fotograficzne i potrafią być w dwóch miejscach na raz 😀 A ich cennik (za dwójkę fotografów) wcale nie różni się od ceny za usługę jednego fotografa. Dzięki sesji narzeczeńskiej oraz przemyślanej ankiecie przed ślubem poznaliśmy się lepiej, sprawnie i szybko komunikowaliśmy się również zarówno przed, jak i po ślubie. Galeria dla gości to również strzał w dziesiątkę, a albumy były wspaniałym prezentem świątecznym dla Rodziców!

plener slubny o wschodzie slonca, plener slubny, sesja slubna , plener slubnyi slask, sesja slubna slask, fotografia slubna slask, zdjecia slubne slask, fotografia slubna katowice, zdjecia slubne katowice, romantyczna sesja slubna slask, fotografia slubna czestochowa, zdjecia slubne zawiercie, zdjecia slubne bielsko, fotograf slubny katowice, zdjecia slubne katowice, fotografia slubna bielsko, oryginalny plener slubny, oryginalna sesja slubna, sesja slubna z autem, www.magiaobrazu.com, Anna i Jacek Bieniek,Skontaktuj się z nami
przez formularz
lub
kontakt@magiaobrazu.com
608712019