Konkurs! Wygraj darmową sesję ślubną lub narzeczeńską

Czy zastanawialiście się już, jak chcielibyście aby wyglądała Wasza wymarzona sesja ślubna lub narzeczeńska? Jeżeli tak – zapraszamy do udziału w konkursie! Opiszcie, jak wyobrażacie sobie swoje niezapomniane zdjęcia, a może to właśnie Was zaprosimy na darmową sesję plenerową!

darmowa sesja slubna

Jak wziąć udział?

1) Polub profil MAGIA OBRAZU (www.facebook.com/magiaobrazu ) na Facebooku

2) Udostępnij zdjęcie z informacją o konkursie ( http://www.facebook.com/photo.php?fbid=375911869173108&set=a.240346369396326.48674.187835171314113&type=1&relevant_count=1 ) *Abyśmy byli świadomi, że zdjęcie zostało udostępnione – powinno ono mieć 'status publiczny’ – w innym przypadku po prostu nie widzimy udostępnienia.

3) Wyślij e-mail na adres: kontakt@magiaobrazu.com z Waszymi imionami oraz opisem wymarzonej sesji – zaznacz też, czy interesuje Was sesja ślubna, czy narzeczeńska.

Nagrody:

  • I miejsce: darmowa plenerowa sesja ślubna lub narzeczeńska
  • II miejsce: 50% rabat na sesję plenerową ślubną lub narzeczeńską
  • III miejsce: 20% rabat na sesję plenerową ślubną lub narzeczeńską

Zwycięzcy otrzymają ok. 30 fotografii zapisanych na płycie DVD po profesjonalnej obróbce cyfrowej.

Ważne informacje:

  • Czas trwania konkursu: 14-28 lutego 2013
  • Wyłonienie zwycięzców: 8 marca 2013
  • Termin sesji zdjęciowych: do 26 maja 2013
  • Miejsce sesji: do 30km od Czechowic-Dziedzic lub na terenie Krakowa, istnieje jednak możliwość realizacji sesji w innym miejscu, po wcześniejszych uzgodnieniach dotyczących pokrycia kosztów dojazdu przez Zwycięzców konkursu
  • Czas trwania sesji: do 3 godzin
  • Zwycięzcy wyrażają zgodę na publikację wykonanych podczas sesji fotografii w materiałach reklamujących działalność Organizatora (np. na autorskiej stronie internetowej, blogu oraz profilu na Faceboku) i z tego tytułu w przyszłości nie będą przedstawiać żadnych roszczeń finansowych. 

Pamiętajcie, że biorąc udział w konkursie oświadczacie, że zapoznaliście się z jego regulaminem oraz akceptujecie jego postanowienia. Pełna treść regulaminu dostępna pod tym linkiem: REGULAMIN KONKURSU.

Zapraszamy do udziału i  życzymy powodzenia! 🙂

Zobacz naszą galerię fotografii : www.magiaobrazu.com

Skontaktuj się z nami:

* poprzez formularz kontaktowy https://www.magiaobrazu.com/kontakt/

* pod numerem telefonu: 608712019 / 662019661

* pisząc na maila: jacekanna@gmail.com

Dołącz do nas na facebooku: www.facebook.com/magiaobrazu

Jesteśmy również na Pinterest! Follow Me on Pinterest

 

Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie jest publikowany, czy udostępniany Pola obowiązkowe są zaznaczone *

plener slubny o wschodzie slonca, plener slubny, sesja slubna , plener slubnyi slask, sesja slubna slask, fotografia slubna slask, zdjecia slubne slask, fotografia slubna katowice, zdjecia slubne katowice, romantyczna sesja slubna slask, fotografia slubna czestochowa, zdjecia slubne zawiercie, zdjecia slubne bielsko, fotograf slubny katowice, zdjecia slubne katowice, fotografia slubna bielsko, oryginalny plener slubny, oryginalna sesja slubna, sesja slubna z autem, www.magiaobrazu.com, Anna i Jacek Bieniek,Skontaktuj się z nami
przez formularz
lub
kontakt@magiaobrazu.com
608712019